reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja kupilam sobie taki olejek pod prysznic, bo nienawidzę smarować się czymkolwiek na umyte ciało ... :( czuje się wtedy na nowo brudna :( ale wiem, że będę musiała się przestawić.Moja mama ciągle mi mowi, kup zwykła oliwkę i się smaruj, ona tak robila i na szczęście 2 ciążę bez rozstępów itd. No ale zobaczymy jak to u mnie będzie
Ja się nie smarowalam niczym i w pierwszej ciąży nie miałam ani jednego rozstępu, moja przyjaciółka wydała miliony na kosmetyki i rozstępy ma. Trochę to stety niestety kwestia genetyczna 😥 celulit za to mi się zrobił po ciąży a wcześniej nie miałam 🤦
 
reklama
Ale sie rozpisalyscie dzis 😁😁

Ja tak jak w miare z mdlosciami przystoppwalam to tak teraz czesto glowa bolo :( dzis sie zastanawiam czy nie wezme apapu...

Co do rostepow , tak jak piszecie ...ja niczym sie nie smarowalam w poprzrndiej ciazy, sporadycznue po kapoeli jakims balsamem tylko a rozstepow nie mialam , tersz narazie tez tylko balsam I sie okaze co bedxie w tej ciazy :D za to u mnie celilot strasznt sir pokazal 🤣🤣 ale liczee ze po ciazy dojde do formy 🤣

Gratuluje udanych wizyt 🥰
 
Ja się niczym nie smaruje bo już chyba więcej rozstępów mieć się nie da 🙈 w pierwszej ciąży kupowałam co możliwe i niestety nieuniknione 🤷 ale u mnie to raczej genetyczne bo mama ma i siostrą również ☹️ ale ja jestem z tych co nie przykłada do tego zbytniej wagi bo daje dzięki temu życie a to tylko skutki uboczne 😉 co do jedzenia to serio nie raz nie wiem o czym piszecie bo mnie oprócz nabiału (jakoś nigdy go dużo nie jadłam) i kawy od niczego nie odrzuciło... A mięso mogła bym jeść non stop jeszcze pikantne 🙈 chińczyk mmm ale bym zjadła... Jem dużo pomidora ze względu na zaparcia i z warzyw to tyle 🤦 teraz z córką mamy fazę na pomarańcze a przyznam że nigdy ich nie lubiłam 🤣
 
Co do ubierania maluszkow , to ja tez slyszalam ze stopki I raczki moga byc zimne ale to nie znaczy ze maluszek marznie ;) sprawdzac wlasnie karczek ...ja pamietam sytuacje gdzie byliśmy nad morzem na wakacjach ze znajomymi , nasza miala 2.5 misiaca a znajomych maly 2 miesiace ...bylismy poppludniu na plazy mega goraco bylo...zero wiatru..nasza byla prawie ze rozebrama tak jak my , znajomi rowniez ale ich maky mial dresy I czapke...caly spocony..😑
 
Co do ubierania maluszkow , to ja tez slyszalam ze stopki I raczki moga byc zimne ale to nie znaczy ze maluszek marznie ;) sprawdzac wlasnie karczek ...ja pamietam sytuacje gdzie byliśmy nad morzem na wakacjach ze znajomymi , nasza miala 2.5 misiaca a znajomych maly 2 miesiace ...bylismy poppludniu na plazy mega goraco bylo...zero wiatru..nasza byla prawie ze rozebrama tak jak my , znajomi rowniez ale ich maky mial dresy I czapke...caly spocony..😑
Ja teraz przeglądam zdjęcia i młoda niecały miesiąc ja w bluzce na ramiączkach a ona śpiochy, katanik, czapka bawełniana i owinięta kocykiem bambusowym 🤦
 
Ja się niczym nie smaruje bo już chyba więcej rozstępów mieć się nie da 🙈 w pierwszej ciąży kupowałam co możliwe i niestety nieuniknione 🤷 ale u mnie to raczej genetyczne bo mama ma i siostrą również ☹️ ale ja jestem z tych co nie przykłada do tego zbytniej wagi bo daje dzięki temu życie a to tylko skutki uboczne 😉 co do jedzenia to serio nie raz nie wiem o czym piszecie bo mnie oprócz nabiału (jakoś nigdy go dużo nie jadłam) i kawy od niczego nie odrzuciło... A mięso mogła bym jeść non stop jeszcze pikantne 🙈 chińczyk mmm ale bym zjadła... Jem dużo pomidora ze względu na zaparcia i z warzyw to tyle 🤦 teraz z córką mamy fazę na pomarańcze a przyznam że nigdy ich nie lubiłam 🤣
co ma wyjść to i tak wyjdzie. Ja poprzednio miałam spory brzuch i zero rozstępów, za to pojawiły się na udach. Całą ciąże smarowałam się masłem palmers. Teraz miałam jakiś zwykły tani olejek, ale już zamówiłam to masło. Mam strasznie suchą skore na całym ciele…
 
Ja się lubię smarować, nakładać maseczki na twarz i włosy 🙈 ale fakt geny jednak maja przewagę u mnie ani mama ani babcia nie mają rozstępów, mam nsdzieje ze przejdzie na mnie 😄🙄🙄 bo bardzo dbam o skórę..
 
reklama
Do góry