reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Myślę, że nie mają też takiej wiedzy jak my, bo nie wiem jak Wasi faceci, ale mój nawet nie wie, o co kaman z owulacją - przy staraniach mówił, że mam mu dać znać, kiedy działamy i tyle 🤣🤣 Serio, chyba przespał biologię. 🤷🏻‍♀️🤣 Jesteśmy po jednej stracie i rozumie moje obawy, ale dla niego już jest niemożliwe poronienie 🤷🏻‍♀️ Może to i dobrze, że on jest spokojny, wystarczy, że ja jestem panikarą 😋

Spoko nie Twój jeden 🤣 mój przyrodę ma w jednym palcu ale biologia dla niego czarna magia 🤦 się pewnie za dziewczynami w tym czasie oglądał a nie na lekcjach uważał 🤣
 
z zimnymi kończynami to do końca nie jest dobry patent. Dzieci maja często zimne kończyny przez niedojrzały układ krwionośny. Karczek to najbezpieczniejsza opcja 😊
Moja siostra cały czas puszczała dzieci bez skarpetek po domu bo lepiej się stopa rozwija czy coś takiego koleżanka tak samo ale jak na dwór
No wlasnie już kolejny przypadek, ze PAPPA to tylko taki dodatek jakby niekoniecznie potrzebny?? 🤷🏽‍♀️ zgłupieć można.
mi moja nie chciała dać skierowania na papa ale poprosiłam i dała . Później jak czytałam to uznałam ze to statystyka i nie będę robić a później ze skoro mam skierowanie to czemu by nie ale nie ma dla mnie terminu na NFZ a nie chce płacić 800 zł za prywatne jak mi zaproponowano bo nie jest konieczne wiec finalnie nie robie tego badania
 
Moja siostra cały czas puszczała dzieci bez skarpetek po domu bo lepiej się stopa rozwija czy coś takiego koleżanka tak samo ale jak na dwór

mi moja nie chciała dać skierowania na papa ale poprosiłam i dała . Później jak czytałam to uznałam ze to statystyka i nie będę robić a później ze skoro mam skierowanie to czemu by nie ale nie ma dla mnie terminu na NFZ a nie chce płacić 800 zł za prywatne jak mi zaproponowano bo nie jest konieczne wiec finalnie nie robie tego badania
moja córka też biega albo na boso albo w skarpetkach. Nie mamy czegoś takiego jak ‚kapcie’ po domu czy tym podobne 😊
 
Moja siostra cały czas puszczała dzieci bez skarpetek po domu bo lepiej się stopa rozwija czy coś takiego koleżanka tak samo ale jak na dwór

mi moja nie chciała dać skierowania na papa ale poprosiłam i dała . Później jak czytałam to uznałam ze to statystyka i nie będę robić a później ze skoro mam skierowanie to czemu by nie ale nie ma dla mnie terminu na NFZ a nie chce płacić 800 zł za prywatne jak mi zaproponowano bo nie jest konieczne wiec finalnie nie robie tego badania
Mój syn w domu w ogóle nie używa skarpetek ani kapci, w lecie w zasadzie tylko z musu ubiera buciki do przedszkola, po podwórku biega tylko boso 🤷 w zimie "cierpi" 😂

Edit: mieszkamy na wsi, więc ofc boso po własnym podwórku 😆🙆
 
Czekam właśnie na pobranie krwi do badań prenatalnych i zobaczcie jaki absurd na drzwiach. Pierwszeństwo dla kobiet w ciąży, ale w II i III trymestrze 🫣
Ktoś kto to wymyślił ewidentnie w ciąży nigdy nie był…
 

Załączniki

  • IMG_3192.jpeg
    IMG_3192.jpeg
    98,6 KB · Wyświetleń: 51
Moja siostra cały czas puszczała dzieci bez skarpetek po domu bo lepiej się stopa rozwija czy coś takiego koleżanka tak samo ale jak na dwór

mi moja nie chciała dać skierowania na papa ale poprosiłam i dała . Później jak czytałam to uznałam ze to statystyka i nie będę robić a później ze skoro mam skierowanie to czemu by nie ale nie ma dla mnie terminu na NFZ a nie chce płacić 800 zł za prywatne jak mi zaproponowano bo nie jest konieczne wiec finalnie nie robie tego badania
800 zł prywatnie za PAPPA?!
 
Dziewczyny czy jak chodzicie na pobieranie krwi to korzystacie z przywileju pierwszeństwa? Dziś poszłam na pobieranie (jutro mam wizytę u endokrynologa) a tam dziki tłum. Stwierdziłam że w kolejce to ja czekać nie będę tym bardziej że dalej plamie. Powiedziałam że jestem w ciąży i się zaczęło ciąża to nie choroba itp. bla bla bla. Byłam nieugięta a zresztą wszystko słyszała osoba z rejestracji i donośnym głosem powiedziała że jak najbardziej kobiety w ciąży mają pierwszeństwo. No powiem Wam masakra jakaś. Jakby wzrok mogl zabijac to leżałbym już nieżywa.
 
reklama
Czekam właśnie na pobranie krwi do badań prenatalnych i zobaczcie jaki absurd na drzwiach. Pierwszeństwo dla kobiet w ciąży, ale w II i III trymestrze 🫣
Ktoś kto to wymyślił ewidentnie w ciąży nigdy nie był…

Całe szczęście już się praktycznie łapiemy 😅
Ale fakt… trochę to słabe, zwłaszcza I trymestr przez potworne dolegliwości jest ciężki. Nie kowie, ze 2 (czy 3 tym bardziej ) będzie pikus No ale kurczę, ciąża to ciąża. A nie od II trymestru…
 
Do góry