reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć, mam termin na 31. lipca 2023 :) Rozbawiły mnie Wasze historie o jedzeniu, miałam taki moment że po prostu musiałam zjeść zupkę chińską, mimo że normalnie takich rzeczy w ogóle nie jem, potem była turbo ochota na frytki z Maca. Najgorzej jak przyszedł mi smak na kwaśne sledzie w śmietanie i bigos z polską kiełbasą, bo mieszkam w Norwegii i nie zawsze mam dostęp do takich rzeczy. Na szczęście znajomy podratował swoimi zapasami 🤣 Serio myślałam kiedyś, że ciążowe zachcianki to bujda, a potem jak się zaczęły to się czułam z tym dziwnie, jakbym była jakaś "inna". Pozdrawiam!
 
reklama
I nie wiem jak u Was, ale u mnie mdłości nie odpuszczają. Przychodzi g. 14-15 i jazda..
Hej, jestem w 11tc, przed godziną 12 nie mogę się dobudzić, a od 14 to jak nie leżę płasko, to czuję się jak w chorobie morskiej🤢 Pomaga mi odrobina ciepłej, lekkiej zupy albo żelki imbirowe, ale to jest tylko chwilowa pomoc na godzinę, może dwie, niestety. Migdały mi nic nie pomagają, ale można spróbować, dla niektórych są skuteczne.
 
I nie wiem jak u Was, ale u mnie mdłości nie odpuszczają. Przychodzi g. 14-15 i jazda..
Ja się dzisiaj wybrałam do sklepu i wymiotowałam do foliowej torebki na pieczywo 🤯 tak mnie siekło, że masakra. Nie wiem czy w poniedziałek znowu nie pojade do szpitala na kroplówkę...Wykończy mnie to 😩
 
Ja rano wymiotuje. W łóżku pije jeszcze herbatę bo wiem ze jak wstane to wszystko zwrócę.zwymiotuje herbatę i przez resztę dnia jest ok :D od 7 pracuje to 6.30 herbatka haha
 
reklama
Do góry