reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć dziewczyny, to i ja chciałabym się ujawnić. Jestem po prenatalnych (wczoraj) i wszystko na szczęście ok. Śledzę Was od samego początku, ale ze względu na wcześniejsze poronienie to chciałam poczekać do bezpiecznego momentu. Termin z miesiączki na 07.07 a z USG 02.07. Mamy chłopaka (badanie Sanco, usg potwierdziło). Ciąża jest dla mnie łaskawa, oprócz permanentnego zmęczenia i gorszej kondycji to wszystkie inne objawy są znikome i sporadyczne. Mam raczej odechciewajki niż zachcianki. Od kilku dni czuję wzmożony apetyt co jest nieco irytujące. Będę wdzięczna za przyjęcie mnie do Waszego cudownego grona. Z góry dziękuje 🥰

ps. btw mieszkam w Warszawie więc jak któraś jeszcze jest to chętnie w przyszłości wymienię opinie na temat szpitali itp 🙂
Witamy w naszych skromnych progach... To będzie Twoje pierwsze dziecko?
I nie wiem jak u Was, ale u mnie mdłości nie odpuszczają. Przychodzi g. 14-15 i jazda..
U mnie też nie 🤮 no dziś to jakieś apogeum 🤦
A moją dziś placki ziemniaczane , zagryzanie bananem i jogurtem 🙈🤦‍♀️
O Jezu 😱 nie mam ziemniaków bo właśnie bym placki robiła 🤦
Już męża czołgam się do kuchni 😁🙈


15 minut i będą ....




Ale jestem zła na siebie .... 😔 Właśnie chciałam serduszko puścić mężowi a tam nie mogę go znaleźć ... I już znowu schiza :/ eh... Byle wytrwać do 4'tego 🙏🙏🙏🙏 jeszcze przed snem spróbuje i jutro rano ... Coś tam słychać ale to chyba raczej pępowina ... Bo za wolno .... A serduszko to taki jak by kon galopował ...
Eh....




Edit miało być już się czołgam go kuchni a nie męża 🤷‍♀️🤦‍♀️🙈🙈
Koleżanko nie szalej... Słyszałaś rano więc jest dobrze 😉 teraz po jedzeniu to może tak fika że ciężko wychwycić ja tak mialam
 
reklama
🤦🏽‍♀️
Przepraszam, nie mam zamiaru oceniać ani nic… ale uważam, ze takie komentarze musimy olewać, nieważne czy od bliskich czy dalszych… i się tym nie przejmować. Uważam, ze to trochę przykre, a zwłaszcza teraz…przynajmniej ja tak mam, że teraz dużo bardziej biorę coś do siebie i szybciej mi się robi przykro..
Nie, mnie absolutnie nie jest przykro, bo sama miałam inną wizję siebie w ciąży 😆 Wymalowaną, ładnie ubraną, aktywną, pachnącą.. 🤷🏻‍♀️ A ja ciągle w dresach łażę i zapomniałam już, jak się tusz nakłada 😋
 
Nie, mnie absolutnie nie jest przykro, bo sama miałam inną wizję siebie w ciąży 😆 Wymalowaną, ładnie ubraną, aktywną, pachnącą.. 🤷🏻‍♀️ A ja ciągle w dresach łażę i zapomniałam już, jak się tusz nakłada 😋
Ja na podobnie 🤣 aczkolwiek to nie przez ciążę ale powolny sukcesywny upadek w trakcie hołm ofisa pandemicznego. Teraz to przynajmniej mam wymówkę xD
 
Witamy w naszych skromnych progach... To będzie Twoje pierwsze dziecko?

U mnie też nie 🤮 no dziś to jakieś apogeum 🤦

O Jezu 😱 nie mam ziemniaków bo właśnie bym placki robiła 🤦

Koleżanko nie szalej... Słyszałaś rano więc jest dobrze 😉 teraz po jedzeniu to może tak fika że ciężko wychwycić ja tak mialam
Właśnie mąż zabrał mi detektor i sam szukał ...pierwszy raz w życiu chyba widziałam u niego ten wzrok , pełen ciepła i miłości . Normalnie chłop miał łzy w oczach ❤️❤️❤️ kochany mój ❤️ znalazł 😻😍😍😍 ja za szybko chciała pokazać i nie mogłam znaleźć. 🙈🙈🙈🙈 Powiedziała że codziennie chce go słuchać i już się nie może doczekac wizyty ❤️❤️❤️❤️
 
Jestesmy !
Wszystko w porzadku na chwile obecna ;)
Z om 12 + 1 a z dzis usg 12+3 wiec zadna roznica tak naprawdę :)
Bobo ma 6.2 cm 😍
Co do płci, lekarz u którego byliśmy dzis powiedzial ze on na tak wczesnym etapie nie mówi nic bo to jest różnie , wiec nie nalegałam ani nie naciskałam 🙃
Kamien z serca...mezu zadowolony :)
Kolejna wizyta 10.01 u mojego prowadzącego ;)
 

Załączniki

  • 0c6f39fc-746a-472d-97b1-9895fd59c952.jpeg
    0c6f39fc-746a-472d-97b1-9895fd59c952.jpeg
    52,3 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry