reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Nie miałyśmy czekać do momentu aż wszystkie będą po prenatalnych ??? 🤔🤔🤔 Jeszcze max 2 tygodnie mi się wydaje i każda będzie

Ahhhh, faktycznie zamotałam się..
w ogóle nieraz się łapie jaka jestem zakręcona albo że o czymś zapomniałam, ale mamy wymówkę - baby brain 🤪
Dziś pisałam siostrze i wysyłałam zdjęcia co chce zrobić na sylwestra, mówiłam co przygotuje itp… a dwa dni temu pisałam to samo i wysłałam te same zdjęcia 😂
 
reklama
A propo prowadzenia auta dzis rano musiałam podjechać w jedno miejsce wracając byłam świadkiem "pościgu" policyjnego, facet uciekał i o mały włos wjechałby we mnie dobrze ze miałam gdzie zjechać szybko, to dopiero były nerwy i wkurzenie 🙈😆 na szczęście złapali go bo wjechał w ślepa uliczke 🙈😆
Matko 😱 scena jak z horroru 🙈
W takich sytuacjach jak coś się dzieje- wiem, ze ciężko ale dobrze zapamiętać nr rejestracyjny albo szybko zrobić zdjęcie.



P.S. Dziewczyny, co z prywatnym ? 🔒
Myślę żeby poczekać jak już wszystkie będziemy po prenetalnych... Na razie zrobiłam czystki w liście z 70 zostawiłam 60 i to jeszcze nie koniec bo 5 dziewczyn wgl się nie odzywa więc też będą wykreślone i jak już każda będzie spokojniejszą po badaniach to napiszę o prywatę
 
Tak chodziła za mną cały dzień zupka chińska, że żeby pozbyć się wyrzutów sumienia to od rana mega zdrowo jadłam 😂😂a teraz sobie pozwoliłam na ten syf, ale nie wytrzymalabym haha to moja druga w ciągu tych 13 tyg

Ja wczoraj pierwszy raz od dwoch miesięcy zjadłam cheesburgera z Maka 😱 bo wcześniej to nawet bym nie chciała go powąchać. Ale smakował jie tak jak przed ciąża… zostawiłam kawałek, śmierdział mi trochę ser 😆
 
Tak chodziła za mną cały dzień zupka chińska, że żeby pozbyć się wyrzutów sumienia to od rana mega zdrowo jadłam 😂😂a teraz sobie pozwoliłam na ten syf, ale nie wytrzymalabym haha to moja druga w ciągu tych 13 tyg

Ale mi zrobiłaś smaka na zupkę 😁
Chyba też sobie zrobię jak wrócę z pracy

Wczoraj tak miałam z barszczem czerwonym.. po 20 jadłam razem z pierogami z kapustą 🤣 na śniadanie oczywiście też to samo wleciało 🤣
 
Cześć dziewczyny, to i ja chciałabym się ujawnić. Jestem po prenatalnych (wczoraj) i wszystko na szczęście ok. Śledzę Was od samego początku, ale ze względu na wcześniejsze poronienie to chciałam poczekać do bezpiecznego momentu. Termin z miesiączki na 07.07 a z USG 02.07. Mamy chłopaka (badanie Sanco, usg potwierdziło). Ciąża jest dla mnie łaskawa, oprócz permanentnego zmęczenia i gorszej kondycji to wszystkie inne objawy są znikome i sporadyczne. Mam raczej odechciewajki niż zachcianki. Od kilku dni czuję wzmożony apetyt co jest nieco irytujące. Będę wdzięczna za przyjęcie mnie do Waszego cudownego grona. Z góry dziękuje 🥰

ps. btw mieszkam w Warszawie więc jak któraś jeszcze jest to chętnie w przyszłości wymienię opinie na temat szpitali itp 🙂
 
reklama
Do góry