reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Mnie bardzo!! 🤭 i swędzą. Zauważyłam też że lekko schodziła mi z nich skóra, dlatego je natluscilam. Poki co jest ok. No i zakupiłam dzisiaj 2 rozmiary większy stanik, bo z moich starych juz mi wszystko wypływa 😆
Ja teraz nie zbliżam się nawet do innych staników niż sportowe!
Za to od męża dostałam miesiąc temu w prezencie nową bardotkę w moim dotychczasowym rozmiarze i zgodnie stwierdziliśmy, że może kieeeedyś w przyszłości się przyda ;)
 
No właśnie lek jest dopuszczony do użytku dopiero wtedy, gdy jest w pełni przebadany, a suplement już nie.
I w leku wszystkie składniki są dokładnie opisane, przy vigantolete np nie ma sprecyzowane w ogóle jaki rodzaj oleju tan występuje.
O suplementach i lekach można i dużo rozmawiać... Mój zawód jest z tym związany, więc wiem co nie co i jak to wszystko wygląda. A mamy na rynku przynajmniej parę firm suplementów, które są bardzo dobrze przebadane i warte uwagi.
Zgadzam się z tym, że suplement, żeby był wprowadzony nie musi być przebadany i dlatego jest na rynku pełno "śmieci", ale nie wrzucałabym wszystkiego do jednego wora ;)
I teraz w trakcie ciąży tez go bierzesz, tak? Bo właśnie będę zamawiać suple i też myślałam o tym z aliness. Czyli polecasz? :p
Tak, teraz też biorę 4000 j z aliness i polecam jak najbardziej ;) mam też 2000 j dodatkowo w innym preparacie z omega 3 i w sumie muszę zbadać czy nie mam już za dużo D3.
 
Hej, witam Was po nocy z przebojami. Moje dziecko postanowiło, że w nocy nje trzeba spać i od 3 do 6 chciała się bawić. Na szczęście mąż ratował sytuacje i się nią zajmował. Może i bym się wyspała, tyle że jej się co chwile chciało przytulać do mamy 😂
Zaraz się musimy zbierać do dermatologa, a ona zasnęła 🤦🏽‍♀️

W nocy mnie również męczą mdłości. W zasadzie to wtedy są najgorsze i mogę leżeć jedynie na plecach, czego nie lubię 😕 W dzień dominuje ból jelit, mdłości prawie nie mam, chyba że zjem coś ciężko strawnego.
Wczoraj znowu miałam kryzys czy wszystko dobrze z bobo i chciałam iść na wizytę. Jak dotrwam do tego 2.01 to poproszę medal 😂

Miłego dnia. Czy ktoś ma dziś wizytę? 😊
 
reklama
Do góry