reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Witajcie, a więc ciąża potwierdzona, a planowany poród na lipiec 2023. Mam pytanko w temacie zielonych upławów. Ja od początku jak się dowiedziałam walczę z nimi. Dostaje globulki, pomaga na chwile i znów wracają… jak u Was?
 
reklama
Ale wynik NILM - czyli z tego co czytałam najbezpieczniejszy jaki może byc jeśli chodzi o cytologię.
Nie ma co się zadręczać skoro nie dzwonili z gabinetu to wszystko jest ok... Bynajmniej u nas u każdego lekarza który pobiera cytologię jest zasada że jeśli coś jest nie tak od razu dzwonią...
Co oznaczają te wynik
Tzn że chorowałas kiedyś na Toxo i różyczkę... Mi dziś to właśnie tłumaczyła Pani dr bo też w toxoplazmozie miałam wysoki wynik IgG
 
Za godzinę mam wizytę u lekarza rodzinnego ,zapewnie przepisze mi antybiotyk .Stresuje się czy to na pewno bezpieczne ale przypuszczam ,że lekarz wybierze mniejsze zło .Stan który mam obecnie "cukierkami" już się nie wyleczy .Dam znać co zapisał lekarz bo pewnie i tak będę przeczesywać forum w poszukiwaniu informacji na temat leków .Trzymajcie kciuki .

I jak tam? Dostałaś antybiotyk czy obeszło się bez?
 
A duże to było znamie ? Moje ma około 1,5 milimetra im dłużej o tym myślę tym bardziej sie denerwuje. Ja to teraz wszędzie się oglondam
Tez coś takich rozmiarów zwykły pieprzyk ale był naprawdę inny nie było się co zastanawiać bo był zawsze brązowy i zrobił się czarny serio jak kropka markerem na skórze
 
No właśnie a propos panik to ja już się schizuje, że ani cmv ani toxo nie miałam :-( a mam w domu pasierba, który ma kontakt z małymi dziećmi i już spać po nocy nie mogę, bo myśle o tym ze pewnie złapie coś 🤷‍♀️ Dziewczyny, myślałyście coś o szczepieniu na grypę? Ja nigdy się nie szczepilam, ale teraz ginekolog zaleca i nie wiem co robić? 🤷‍♀️
 
Hej, jak tam Wasze samopoczucie? Ja się czuje tragicznie. Zmęczenie, zawroty głowy, mdłości, bóle głowy. Ledwo mam siłę dzieckiem się zajmować. Nawet do sklepu nie chce mi się jechać 😕 Mam nadzieje, że chociaż to zmęczenie mi przejdzie, bo tak się nie da funkcjonować. 🤦🏽‍♀️
 
reklama
Hej, jak tam Wasze samopoczucie? Ja się czuje tragicznie. Zmęczenie, zawroty głowy, mdłości, bóle głowy. Ledwo mam siłę dzieckiem się zajmować. Nawet do sklepu nie chce mi się jechać 😕 Mam nadzieje, że chociaż to zmęczenie mi przejdzie, bo tak się nie da funkcjonować. 🤦🏽‍♀️
U mnie ze zmęczeniem najgorzej ☹️ najchętniej cały czas bym spala 😭 młoda w przedszkolu to ja zamiast coś ogarniać to śpię 🤦 nudności też niezbyt ustępują aż się boje że będą mnie męczyć przez całą ciążę 😢

Ktoś dziś ma wizyty?
No właśnie a propos panik to ja już się schizuje, że ani cmv ani toxo nie miałam :-( a mam w domu pasierba, który ma kontakt z małymi dziećmi i już spać po nocy nie mogę, bo myśle o tym ze pewnie złapie coś 🤷‍♀️ Dziewczyny, myślałyście coś o szczepieniu na grypę? Ja nigdy się nie szczepilam, ale teraz ginekolog zaleca i nie wiem co robić? 🤷‍♀️
Ja jestem raczej antyszczepieniowa i na bank nie zdecydowała bym się szczepić w ciąży al to tylko moje zdanie 😉
 
Do góry