reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ufff ja już po 🙈 wszystko w jak najlepszym porządku ❤️ dzidziulek ma równo 3cm co odpowiada 10tc więc data bez zmian... Serduszka Pani dr nie puszczała ale bije 169/min więc powiedziała że idealnie... Mam zalecenie eutyroxu 25 bo ths na granicy normy... Następna wizyta 21.12 żeby móc spokojnie poinformować córkę w święta 😁 skierowanie na prenetalne też dostałam
 
reklama
Ufff ja już po 🙈 wszystko w jak najlepszym porządku ❤️ dzidziulek ma równo 3cm co odpowiada 10tc więc data bez zmian... Serduszka Pani dr nie puszczała ale bije 169/min więc powiedziała że idealnie... Mam zalecenie eutyroxu 25 bo ths na granicy normy... Następna wizyta 21.12 żeby móc spokojnie poinformować córkę w święta 😁 skierowanie na prenetalne też dostałam
Super, dziewczyny pokazcie fotki tych malych bejbikow 🥰
 
Miałam dodać i zapomniałam 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20221208_154456.jpg
    IMG_20221208_154456.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 68
Dziewczyny, ponowię pytanie bo może gdzieś zniknęło w innych odpowiedziach.
Czy to co tam jest napisane oznacza, ze ten lekarz ma ten certyfikat FMF?

Bo nie wiem czy dobrze rozumiem.
 

Załączniki

  • IMG_3188.jpeg
    IMG_3188.jpeg
    121,9 KB · Wyświetleń: 24
Dziewczyny, ponowię pytanie bo może gdzieś zniknęło w innych odpowiedziach.
Czy to co tam jest napisane oznacza, ze ten lekarz ma ten certyfikat FMF?

Bo nie wiem czy dobrze rozumiem.
Kochana wpisz sobie w google certyfikaty FMF i tam będzie zagraniczna strona i po nazwisku wyszukaj sobie czy jest Twój lekarz... Ja zawsze tak sprawdzam
 
Kochana wpisz sobie w google certyfikaty FMF i tam będzie zagraniczna strona i po nazwisku wyszukaj sobie czy jest Twój lekarz... Ja zawsze tak sprawdzam

Super, dziękuje Ci bardzo. Jest na tej liście mój lekarz 🥰 czyli jestem spokojna, 5.01 mam zrobić prenatalne :) i podobnie zrobić z krwi i mówił ze za 10 dni się zgłosić do niego .
 
Dziewczyny pisalyscie o grupie krwi... Ja mam rh- a mąż rh+... W pierwszej ciąży miałam podany zastrzyk dopiero przy porodzie bo wtedy nie były refundowane... W drugiej ciąży podano mi po 30tyg ciąży i niewiele później doszło do zatrzymania serca... Wiem że to mogło nie mieć żadnego wpływu ale jednak gdzieś obawa jest... Dziś mówiłam Pani dr o tym konflikcie i ona powiedziała żeby na razie się niczym nie stresować
 
reklama
Do góry