reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

I jak tam? Dostałaś antybiotyk czy obeszło się bez?
Niestety skończyło się na antybiotyku .Dostałam Amotaks plus do ssania Tamtum Verde .Pani doktor powiedziała,że antybiotyk na pewno nie zaszkodzi bardziej niż ropa która zaczyna się zbierać w gardle .Więc zaczynamy 9+1 na prochach 🥺
 
reklama
No właśnie a propos panik to ja już się schizuje, że ani cmv ani toxo nie miałam :-( a mam w domu pasierba, który ma kontakt z małymi dziećmi i już spać po nocy nie mogę, bo myśle o tym ze pewnie złapie coś 🤷‍♀️ Dziewczyny, myślałyście coś o szczepieniu na grypę? Ja nigdy się nie szczepilam, ale teraz ginekolog zaleca i nie wiem co robić? 🤷‍♀️
Nigdy w życiu szczepienie na grypę. Ja stanowczo mówię NIE, a tym bardziej podczas ciąży.
Za dużo ofiar szczepień widziałam w swoim życiu.
Każdy musi się dobrze zastanowić i wybrać co dla niego jest korzystne ;)
 
Niestety skończyło się na antybiotyku .Dostałam Amotaks plus do ssania Tamtum Verde .Pani doktor powiedziała,że antybiotyk na pewno nie zaszkodzi bardziej niż ropa która zaczyna się zbierać w gardle .Więc zaczynamy 9+1 na prochach 🥺
Oj:( ale myślę, że w tym wypadku to dobre posunięcie, tym bardziej że choróbsko mogłoby jeszcze bardziej zaszkodzić dzieciątku. Nie stresuj się, pewnie b dużo kobiet w ciąży bierze antybiotyki, zawsze trzeba wybierać mniejsze zło😙
 
Hej, jak tam Wasze samopoczucie? Ja się czuje tragicznie. Zmęczenie, zawroty głowy, mdłości, bóle głowy. Ledwo mam siłę dzieckiem się zajmować. Nawet do sklepu nie chce mi się jechać 😕 Mam nadzieje, że chociaż to zmęczenie mi przejdzie, bo tak się nie da funkcjonować. 🤦🏽‍♀️
Moje samopoczucie od trzech dni beznadziejne. Przyszło do mnie to jak fala razem z mega bólem piersi w dzień i w nocy. Do tego stałam się kapryśna (słowa mojego męża 😅). Zasypiam parę razy na dzień. Ale nie narzekam, trzeba się z tego cieszyć, w końcu tworzymy nowe życie 🥰
 
Ja od wczoraj czuję się lepiej i oczywiście się tym niepokoję, że moje objawy się zmniejszyły - tak źle, tak niedobrze, ciągle macam się po cycach, nawet w sklepie 😂😂 Dzisiaj zrobiłam badania, kupiłam ozdoby na choinkę i nie mogę się doczekać, aż wskoczę pod kocyk ❤️ Nie umiem spać w ciągu dnia, kładę się do spania też późno, ale jestem zmęczona, osłabiona, nic mi się nie chce 🤷🏻‍♀️
Czekam na wyniki badań, ale jakiś taki strach jest przed hivem, hcvem, itd 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Jeszcze usłyszałam, że jak by coś, nie daj Boże!!, było dodatnie, to dostanę telefon, więc będę drżała dzisiaj przed nieznanymi numerami 😂😂 Człowiek się nie spodziewa takiego świństwa, ale nie wiem czy też się tak czujecie zlęknione, czekając na taki wynik 😂
 
Ja od wczoraj czuję się lepiej i oczywiście się tym niepokoję, że moje objawy się zmniejszyły - tak źle, tak niedobrze, ciągle macam się po cycach, nawet w sklepie 😂😂 Dzisiaj zrobiłam badania, kupiłam ozdoby na choinkę i nie mogę się doczekać, aż wskoczę pod kocyk ❤️ Nie umiem spać w ciągu dnia, kładę się do spania też późno, ale jestem zmęczona, osłabiona, nic mi się nie chce 🤷🏻‍♀️
Czekam na wyniki badań, ale jakiś taki strach jest przed hivem, hcvem, itd 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Jeszcze usłyszałam, że jak by coś, nie daj Boże!!, było dodatnie, to dostanę telefon, więc będę drżała dzisiaj przed nieznanymi numerami 😂😂 Człowiek się nie spodziewa takiego świństwa, ale nie wiem czy też się tak czujecie zlęknione, czekając na taki wynik 😂

Ja idę robić w poniedziałek i mam dokładnie to samo!!! Niby człowiek nie podejrzewa u siebie takich rzeczy, ale wyobraźnia pracuje. Ja z kolei mam się lepiej (pewnie po tych słowach się zacznie 😂) - nudności odpuściły, spanie też, z tym że przez ten tydzień chorowałam i dużo spałam, może dlatego 😅 No i nawet kawka z rana wjechała, choć ostatnio nie mogłam na nią patrzeć. Cycole bolą, no i czuje jak tam czasami podbrzusze pracuje 😋
 
Hej dziewczyny :) u mnie samopoczucie lepsze ..do poznego popoludnia jest nawet super , pozniej zaczyna mnie mulic ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej 🙂 choc ciezko mi sie zabrać do czegokoliwek...ciazowe lenistwo jest tski objaw ? 🤣 ja niedługo jade zawiezc probke na badnie moczu i badania poki co z głowy 🙂
Dziewczyny a co z seksem ? Nadal go unikacie ?
Ja powiem ze mam spore obawy...ale tez mam straszne parcie na meza wiec dzis w nocy pozwolilismy sobie na male seksy , ale cholernie juz tego potrzebowalam 🤪
 
Hej dziewczyny :) u mnie samopoczucie lepsze ..do poznego popoludnia jest nawet super , pozniej zaczyna mnie mulic ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej 🙂 choc ciezko mi sie zabrać do czegokoliwek...ciazowe lenistwo jest tski objaw ? 🤣 ja niedługo jade zawiezc probke na badnie moczu i badania poki co z głowy 🙂
Dziewczyny a co z seksem ? Nadal go unikacie ?
Ja powiem ze mam spore obawy...ale tez mam straszne parcie na meza wiec dzis w nocy pozwolilismy sobie na male seksy , ale cholernie juz tego potrzebowalam 🤪
My wczoraj z mężem też zaszalelismy 🙈 tak mi brakowało tego zbliżenia a po wizycie chyba puściły wszystkie hamulce ❤️ ale dziś chodzę i schizuje czy nic się nie stanie 🤦 chyba wyznacze termin na sexy przed wizytami żeby później podejrzeć dzidziulka czy nic mu nie jest 🤣 co do lenistwa to też na to cierpię i jakoś ciężko mi z tym walczyć 🤪
Co do badań to ja podchodzę do tego na luzie już aż nadto zapewniam dziecku stresu więc to jakoś niezbyt mnie niepokoi...
 
Dziewczyny, jak u Was z morfologią? Ciągle rosną mi leukocyty i neutrofile, a spadają mi limfocyty i hemoglobina z żelazem, choć biorę końskie dawki tego żelaza 🙆‍♀️🙆‍♀️ Ale czytałam właśnie, że organizm się broni przed "obcym" 😂😂 i dlatego tak swiruje z tymi obronnymi krwinkami 😓 Macie tak, czy u Was morfologia w porządku?

U mnie seksy odpadają, bo mam krwiaka, ale chyba organizm mi się przyzwyczaił, bo już skończyły mi się erotyczne sny 😂😂😂 Ale gdyby nic mi nie dolegało, to sama rzuciłabym się na męża 😎 więc korzystajcie laski 😎
 
reklama
Dziewczyny, jak u Was z morfologią? Ciągle rosną mi leukocyty i neutrofile, a spadają mi limfocyty i hemoglobina z żelazem, choć biorę końskie dawki tego żelaza 🙆‍♀️🙆‍♀️ Ale czytałam właśnie, że organizm się broni przed "obcym" 😂😂 i dlatego tak swiruje z tymi obronnymi krwinkami 😓 Macie tak, czy u Was morfologia w porządku?

U mnie seksy odpadają, bo mam krwiaka, ale chyba organizm mi się przyzwyczaił, bo już skończyły mi się erotyczne sny 😂😂😂 Ale gdyby nic mi nie dolegało, to sama rzuciłabym się na męża 😎 więc korzystajcie laski 😎
Ja jestem na accofilu więc u mnie morfologia to zupełnie inna bajka bo ja mam leukocyty po 18tys.... Ale do czego zmierzam neutrofile karmią zarodek więc ponoć dobrze jak są wysokie ☺️
 
Do góry