reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

A ja mam bardzo miłe wspomnienia co do opieki i jedzenia w szpitalu w którym rodziłam. Miałam cukrzycę ciazowa I dostawałam przed porodem 6 posiłków dziennie i to bardzo smacznych i świeżych. Po cc czułam się świetnie zaopiekowana i o córkę też wszystkie położne zawsze zapytały albo pomogły. Rodziłam w maju w Poznaniu na ul Polnej i szczerze polecam
Ja ze swojej strony polecam sprawdzić, czy szpital, który wybieracie przystąpił do programu "Dieta mamy" czy jakoś tak. Ja w takim rodziłam i wyżywienie było niezłe, zresztą leżałam tam jeszcze przy paru innych okazjach i nie narzekam :-) Tak że na szczęście nie w każdym państwowym jest tragedia.
 
reklama
Hej, jestem po wizycie! Wszystko dobrze! 🙂 Fasolka ma prawie 3 cm, lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń. Dostałam skierowanie na prenatalne z racji tego że w przyszłym roku rocznikowi będę miała 35 lat. Kolejna wizyta jeszcze za dwa tygodnie, bo jak doktor stwierdził - żeby Pani ze strachu nie umarła w Święta. No i miał pełna rację 😃 Święta będą spokojniejsze jak będę świeżo po USG. Kciuki za Wasze wizyty w tym tygodniu! 🙂
 
Hej, jestem po wizycie! Wszystko dobrze! 🙂 Fasolka ma prawie 3 cm, lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń. Dostałam skierowanie na prenatalne z racji tego że w przyszłym roku rocznikowi będę miała 35 lat. Kolejna wizyta jeszcze za dwa tygodnie, bo jak doktor stwierdził - żeby Pani ze strachu nie umarła w Święta. No i miał pełna rację 😃 Święta będą spokojniejsze jak będę świeżo po USG. Kciuki za Wasze wizyty w tym tygodniu! 🙂
Świetna informacja :) . Oby więcej i same takie pozytywne u wszystkich ❤️🧡💛
 
Hej, jestem po wizycie! Wszystko dobrze! 🙂 Fasolka ma prawie 3 cm, lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń. Dostałam skierowanie na prenatalne z racji tego że w przyszłym roku rocznikowi będę miała 35 lat. Kolejna wizyta jeszcze za dwa tygodnie, bo jak doktor stwierdził - żeby Pani ze strachu nie umarła w Święta. No i miał pełna rację 😃 Święta będą spokojniejsze jak będę świeżo po USG. Kciuki za Wasze wizyty w tym tygodniu! 🙂

O ja też mam wizytę przed świętami 22.12 i bardzo się z tego cieszę że tak to wypadło 🙈
 
Hej, jestem po wizycie! Wszystko dobrze! 🙂 Fasolka ma prawie 3 cm, lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń. Dostałam skierowanie na prenatalne z racji tego że w przyszłym roku rocznikowi będę miała 35 lat. Kolejna wizyta jeszcze za dwa tygodnie, bo jak doktor stwierdził - żeby Pani ze strachu nie umarła w Święta. No i miał pełna rację 😃 Święta będą spokojniejsze jak będę świeżo po USG. Kciuki za Wasze wizyty w tym tygodniu! 🙂
Super wieści 😍 obym ja za chwilę też takie otrzymała 🙈 trzymajcie kciuki
 
A robiłaś sobie teraz grupę krwi? Tam też jest wynik mówiący o przeciwciałach, czyli czy występuje konflikt. Podobno to też się bada w kolejnych trymestrach.
Dzisiaj zrobilam ale wynik jest jakiś tajny tak jak HIV i trzeba odebrać osobiście a mam 30 km wiec dopiero 15.12 odbiorę jak będę tam
 
Czerniak i co dalej ? Ta zmiana była mała że nietrzeba nic z tym robić czy jak ?
Wycięłam pieprzyk u chirurga Mała ranka 2 małe szwy jak wyszło ze to czerniak to następna wizyta u onkologa obejrzał i umówił na zabieg wycinaja z marginesem chyba 0,5cm taki stozek wycięli i to dalej na badania . U mnie w tym wycinku nie było już komórek rakowych i tylko kontrole w poradni muszę mieć . Ja miałam szybko wykryty bo to n udzie było i zmienił się w ciągu roku z brązowego pieprzyka w czarna kropkę jak od markera
 
Czytam te historie o porodach i aż mi przykro, że takie sytuacje maja miejsce i trochę sie boję przez to, bo nigdy jeszcze nie rodziłam.
Co prawda najbliżej mam do Wejherowskiego szpitala, który niby słynie z dobrej opieki, ludzie z dalszych miejscowości wybierali ten szputal... Siostra tam urodziła troje dzieci i nie powiedziała złego słowa. I mam nadzieję że faktycznie tak jest.
Tez będę tam się wybierać nie słyszałam złych opini, nawet jedzenie dobre
 
reklama
Ja odebralam juz wyniki czekam tylko za gr krwi I przeciwciala..
Toxo nadal nie przechodzilam i oby sie tak utrzymalo do konca ciazy ;)
Cytomegalia wiadomo , ale jestem w szoku rozyczka - wyszly mi przeciwciala Igg 35.55
Igm - ujemne , nie bylam chora nigdy ma rozyczke a to raczej bezobjawowo sie nie przechodzi...teraz sie zastanawiam czy bylam szczepiona ..
 
Do góry