reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej! Ja tylko napisze - kciuki za Was wszystkie! Przykro mi z powodu nie do końca dobrych wieści, ale dziewczyny, nie traćcie nadzieji! Na teraz i na przyszłość! ❤️ Ja ostatnio gorzej się czuję fizycznie i psychicznie trochę też. Cały czas mam mdłości, wzdęcie brzucha. Nie mam ochoty nic jeść a jednoczesnie chodzę bardzo głodna. Boli mnie żołądek i mam zgage, a siły na nic. Mąż musi się zajmować domem i synem w większości i trochę się wkurza 🙈. Więc jakiś humor mam kiepski. Może samopoczucie będzie lepsze jak słońce się czasem pokaże bo ja mam baterie solarne 😃 jak nie ma słońca to nie ma życia 😉 Miłego dnia!
 
reklama
Hej! Ja tylko napisze - kciuki za Was wszystkie! Przykro mi z powodu nie do końca dobrych wieści, ale dziewczyny, nie traćcie nadzieji! Na teraz i na przyszłość! ❤️ Ja ostatnio gorzej się czuję fizycznie i psychicznie trochę też. Cały czas mam mdłości, wzdęcie brzucha. Nie mam ochoty nic jeść a jednoczesnie chodzę bardzo głodna. Boli mnie żołądek i mam zgage, a siły na nic. Mąż musi się zajmować domem i synem w większości i trochę się wkurza 🙈. Więc jakiś humor mam kiepski. Może samopoczucie będzie lepsze jak słońce się czasem pokaże bo ja mam baterie solarne 😃 jak nie ma słońca to nie ma życia 😉 Miłego dnia!

Łączę się w bólu, bo mam identycznie jak Ty. Od tygodnia nie mam apetytu w ogóle, wszystko mi śmierdzi, na myśl o jedzeniu mi wszystko podchodzi do góry, okropne mdłości praktycznie całodniowe, nieraz czuje, ze jestem głodna ze powinnam coś zjeść, ale przez mdłości jest to niemożliwe. Na śniadanie zjem na sile pół bułki . Czekam aż te mdłości się skończą i nadejdą te „obiecane” zachcianki 😅😅😅
 
Trzymam mimo wszystko kciuki i liczę, że Twoja owulacja była później i ciąża ma prawo być młodsza 😘 masz może zdjęcie usg?
Babka mi nie wysłała zdjęć, bo chyba uznała, że to bez sensu, skoro nie ma serduszka. Ale na ekranie wyglądało to jak ciąża 5 tyg. Pęcherzyk 14mm a w środku kuleczka z białą otoczką.
 
High need baby, bardzo wymagające dziecko, najczesciej nieodkladalne, płaczliwe, marudzace o wszystko, często niewozkowe itp. u mnie od 4 do 12 miesiąca życia non stop wrzask o wszystko (nic go nie bolało, po prostu taki charakter). Mój do dzisiaj bardzo humorzasty, nie umie się zająć sobą itp. ale za to potrafi się wkupić w łaski, być przeuroczy, inteligentny itd 🙂 byłoby mi dużo łatwiej gdyby ktoś mi wcześniej powiedział że dzieci potrafią być też wymagające i mocno dające popalić, niestety moje przyjaciółki i rodzina nastawiły mnie inaczej i pierwsze ponad pół roku myślałam że jestem po prostu złą matką i nie radzę sobie z własnym dzieckiem 🙂
 
Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ♥️
Trzymam kciuki za kolejne badanie, różne rzeczy się zdarzają! Ja też pierwsze USG w tym tygodniu i też to będzie ok 7+2... Już się stresuje 😔
 
reklama
Do góry