reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Mnie tez robi co wizytę, z tymże 2 wizyty miałam co 2 tygodnie a teraz kazała już lekarka przychodzić co 3 tygodnie 🤷‍♀️ Wiec kolejna wizytę mam dopiero 13 grudnia w 11 tc wg usg 🤷‍♀️
 
Wróciłam, miałam konsultacje w szpitalu. Faktycznie jest plamienie, ale Pani doktor nie stwierdziła nic niepokojącego. Ciaza wg OM 5+6, widać pęcherzyk ciążowy plus żółtkowy. Jak myślicie czy powinno coś już widać?
Spokojnie jest jeszcze czas 😉
Julka u mnie też już na plusie waga 😭
Co wizytę mam zdjęcie ale to zależy od lekarza bo w pierwszej ciąży miałam tylko jak się o nie upomniałam 🙈 w drugiej chodziłam na NFZ i USG miałam tylko na prenatalnych i połówkowych prywatnie 🤦 wizyty ustaliłam sobie co 3tyg bo stwierdziłam że co 4 to zbyt długo 😭 ale też bym najchętniej kupiła USG do domu i codziennie sprawdzała czy wszystko ok 😱
 
Wróciłam, miałam konsultacje w szpitalu. Faktycznie jest plamienie, ale Pani doktor nie stwierdziła nic niepokojącego. Ciaza wg OM 5+6, widać pęcherzyk ciążowy plus żółtkowy. Jak myślicie czy powinno coś już widać?
Spokojnie, doniesienia są takie, że trzeba jeszcze poczekać…. A jak u Ciebie z progesteronem?
 
Czy wy tez macie ochotę na niezdrowe jedzenie ? U mnie masakra. Przed ciąża nie byłam w stanie przełknąć słodzonego napoju a teraz wciąż mam ochotę na oranżady …
 
reklama
I ochota na największe śmieci typu zupki chińskie itd oczywiście powstrzymuje się , ale bardzo dziwne bo zdrowo przed ciąża się odżywiałam , tego typu śmieci może raz na pół roku
 
Do góry