reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Powiem Wam, że mam już stresa przed dzisiejszą wizytą.
Dzień w dzień bolały mnie mega cycki w nocy, aż ciężko się było przytulać do męża, a akurat dzisiaj przed wizytą musiały przestać boleć.
Teraz delikatnie coś tam zaczęłam czuć.
My zawsze musimy żyć w stresie przed tymi wizytami...
Nic mi nie mów. Ja mam już dosyć rozkmin i stresu. Od dwóch tygodni żyjemy w zawieszeniu i szczerze to już chce się dzisiaj dowoedziec na czym stoję żeby móc pójść do przodu.
 
reklama
Ja w 36 tyg miałam czerwony mocz i poszłam do szpitala bo słabsze ruchy były z dzieckiem było wszystko ok brałam 7 dni antybiotyk leżałem w szpitalu
Wzięłam antybiotyk i zdążyłam zawieźć mocz do badania. Mialam kilka razu takie akcje ale poza ciąża więc teraz się trochę tym stresuje. No i kiedyś tak się u mnie zaczęła kamica nerkowa i tego też się trochę boje. Mam wizytę o 20 , więc trochę mnie to uspokaja .
 
Hej, ja też się melduję po wizycie! Byłam tak zestresowana, że myślałam,że tam zemdleje! Co to człowiek sam sobie robi 🙈 Narazie wszystko ok. ❤️ Serduszko było, choć pan doktor nie mierzył tętna bo mówił,że ciąża jest głęboko i że nie widać dobrze a nie chce przedłużać badania i tam grzebać za mocno. Nie wiem co to znaczy,że ciąża jest głęboko 🙄 ale mówił,że wygląda ładnie. Dzisiaj u mnie 6+4. Uffff.... Powodzenia u reszty dziewczyn dzisiaj!! ❤️
 
reklama
Do góry