reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Kasia na ból gardła polecam płukankę z soli... Mi w pierwszej ciąży życie uratowała taki miałam stan zapalny 😭
dziękuję ! Wypróbuje, bo mam tak czerwone gardło i opuchniete, że będę wszystkiego się łapać... pytanie do dziewczyn, które biorą duphaston, czy po tych tabletkach urosly Wam piersi ? Zastanawia mnie to, bo powiększenie piersi i delikatny bol to mój jedyny objaw ciąży i trochę się martwię, że znowu coś jest nie tak jak nie mam żadnych innych objawow :(
 
dziękuję ! Wypróbuje, bo mam tak czerwone gardło i opuchniete, że będę wszystkiego się łapać... pytanie do dziewczyn, które biorą duphaston, czy po tych tabletkach urosly Wam piersi ? Zastanawia mnie to, bo powiększenie piersi i delikatny bol to mój jedyny objaw ciąży i trochę się martwię, że znowu coś jest nie tak jak nie mam żadnych innych objawow :(
Mi się w sumie piersi powiększyły jeszcze przed duphastonem, ale teraz wydają się jeszcze pełniejsze, może jest tu coś na rzeczy:) nie martw się na zapas! Dużo moich znajomych mam nie miały żadnych, ale to żadnych objawów ciąży, nawet lekkich mdłości
 
Hej dziewczyny! Przyłączę się do Was, mam nadzieję, że do lipca. ☺️ Termin z OM mam na 17.07, ale mam długie cykle, więc podejrzewam, że to wcześniejsza ciąża niż wskazuje aplikacja (5t3d). Jestem już po jednej ciąży pozamacicznej, cztery miesiące temu, więc od razu po ujrzeniu dwóch kresek pognałam do mojej lekarki. Zobaczyła malutki pęcherzyk (0.5mm) w macicy, więc mam nadzieję, że na następnej wizycie, którą mam 23.11 potwierdzi normalną ciążę. Wyniki bety:
10dpo - 8.11 - 34.10
10.11 - 98.76
12.11 - 204.8
16.11 - 928.8
Progesteron miałam 15, więc już na starcie obstawiła mnie luteiną. Ogólnie dzisiaj pierwszy raz czułam delikatne kłucie w pochwie... czytałam, że to moze być od rozciągania się macicy.. ma tak któraś? Trochę mnie to zmartwiło. Nie krwawię. 🙆‍♀️
Hej ! Też mam progesteron 15 i Pani Dr. Powiedziała, że to dobry wynik, który mieści się w normie. Tak czy siak mówiła, że mogę dla swojego spokoju po 1 stracie przyjmować progesteron do 10 tyg. W jakiej skali masz podany ten progesteron?
 
Któraś z Was ❤️Miała 15latka na pokładzie. Chciałam zapytać czy już wie o rodzeństwie jaka reakcja ?❤️
U mnie prawie 11-latek jeszcze nie wie. Dostanie na urodziny w styczniu koszulkę z napisem ,, zostanę starszym bratem " wiem że bardzo się ucieszy bo już od bardzo dawna mówi o rodzeństwie a u nas wyszły problemy i syn musiał dłużej czekać na rodzeństwo.

Witajcie dziewczyny :)
ja po pierwszej wizycie u ginekologa 5t i 5d. Ciąża rozwija się prawidłowo, ale Pan doktor mnie bardzo zaskoczył, bo będą BLIZNIAKI :)) Jestem w głębokim szoku
Serduszek jeszcze nie było, ale karta ciąży została mi założona.
O wow gratulacje . Podwójne szczęście 😍 zawsze marzyłam o bliźniakach 😍
 
reklama
Witamy nowe dziewczyny 🙂 nie nadążam z uzupełnianiem listy 😁
Co do podbrzusza to ja ciągle czuję takie rozciąganie a dodatkowo zauważyłam że jeżeli nie pójdę od razu do WC jeśli tylko mi się coś zachce to zaraz właśnie mam takie kłucia 🤔 na początku się martwiłam bo w ostatniej ciąży takie kłucia świadczyły o poronieniu ale na razie jest wszystko ok więc się nie stresuje... Dziś w nocy byłam chyba z 3x na siku 🤦 nic mnie tak nie męczy jak to nocne wstawanie 😅 co do zmęczenia to też jestem totalnie senna i kiedy bym się nie położyła w dzień to zasypiam ale wieczorami niestety mam z tym problem 🙈 chyba za dużo wtedy rozmyślam...
A tak po za tym która dziś wizytuje bo mam zaciśnięte kciuki? 😁
o to ja mam to samo z siusianiem 🙈 dziś w nocy jak mnie córka obudziła to musiałam biec do toalety, a potem bolało mnie podbrzusze jakby macica i pęcherz jednocześnie. Strasznie mnie to schizuje, bo w poprzednich ciążach nie miałam tego. No ale muszę wytrzymać do poniedziałku, wiele siw pewnie wyjaśni 😛
 
Do góry