reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny a jak u Was jest ze spaniem? Mimo drzemki w ciągu dnia, gdzieś koło godziny 20 tak jakby mi ktoś odcinał prąd… po prostu się wyłączam niezależnie od tego co robię…. Nic nie jestem w stanie zrobić podwieczor w domu, bo czuje ze muszę leżeć na kanapie…. Po czym w momencie zasypiam…. Boje się, ze już tak mi zostanie 😅 druga sprawa to z kolei napady dreszczy… w pierwszej ciąży miałam napady dreszczy, ale tez później się rozchorowałam, wiec stwierdziłam, ze pewnie to była zapowiedź choroby, ale w tej mam dokładnie to samo i to tak plus minus od zagnieżdżenia…. I tak samo zawsze dopadają mnie wieczorem, mogę leżeć w grubym dresie/swetrze, skarpetkach, przykryta dwoma kocami i dalej mi zimno…. 🤦‍♀️ Przechodzi jak zasnę 😂
Mam tez tak zimnooooo mi spać wciąż
 
I mnie teraz równo 6 , w zeszły czwartek byłam na wizycie, byl wg USG 5 tydzień i było widać pęcherzyk z pęcherzykiem zoltkowym. Poszłam szybko bo 5 września mialam łyżeczkowanie po poronieniu i ta cisza jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
U mnie też dziś równo 6 ale z om. Musiałam mieć później owulację w tym cyklu, więc ciąża pewnie młodsza. Będę bardzo mocno trzymać za Ciebie kciuki ♥️
 
Myszki witamy 🙂 u mnie ciąża też jest młodsza o tydzień niż om ale to dlatego że ja mam bardzo długie cykle i umnie owu wychodzi 3tyg po @ 🤷 także też ustawiałam tak wizytę żeby było widać już serduszko żeby się niepotrzebnie nie stresować jak w poprzedniej ciąży 🤦 co do piersi ja dopiero wczoraj zaczęłam brać duphaston a przez piersi byłam pewna że jestem w ciąży... Juz przed testem mnie zaczęły boleć a od jakiegoś czasu mam wrażenie że chcą mi eksplodować 🙈 i urosły strasznie 😱 a ostatnio po odchudzaniu już były niezłymi miniaturkami 😅 mam wrażenie że zaraz wszyscy odkryją że jestem w ciąży właśnie przez ten biust 🤣
 
Hej ! Też mam progesteron 15 i Pani Dr. Powiedziała, że to dobry wynik, który mieści się w normie. Tak czy siak mówiła, że mogę dla swojego spokoju po 1 stracie przyjmować progesteron do 10 tyg. W jakiej skali masz podany ten progesteron?
Coś takiego miałam, robiłam 7 dpo, potem test dodatni, progesteron na podobnym poziomie. Tylko ja mam pcos, niedobory hormonalne i chyba chciała mnie od początku zabezpieczyć..
 

Załączniki

  • Screenshot_20221118_103010_com.google.android.apps.docs_edit_366652058666967.jpg
    Screenshot_20221118_103010_com.google.android.apps.docs_edit_366652058666967.jpg
    52 KB · Wyświetleń: 49
Myszki witamy 🙂 u mnie ciąża też jest młodsza o tydzień niż om ale to dlatego że ja mam bardzo długie cykle i umnie owu wychodzi 3tyg po @ 🤷 także też ustawiałam tak wizytę żeby było widać już serduszko żeby się niepotrzebnie nie stresować jak w poprzedniej ciąży 🤦 co do piersi ja dopiero wczoraj zaczęłam brać duphaston a przez piersi byłam pewna że jestem w ciąży... Juz przed testem mnie zaczęły boleć a od jakiegoś czasu mam wrażenie że chcą mi eksplodować 🙈 i urosły strasznie 😱 a ostatnio po odchudzaniu już były niezłymi miniaturkami 😅 mam wrażenie że zaraz wszyscy odkryją że jestem w ciąży właśnie przez ten biust 🤣
Ja przez piersi mam schizy. Wydaje mi się że bardzo bolały a teraz o wiele mniej i wkręcam sobie złe rzeczy 🙈 ciesz się że masz balony 🙃
 
Ja przez piersi mam schizy. Wydaje mi się że bardzo bolały a teraz o wiele mniej i wkręcam sobie złe rzeczy 🙈 ciesz się że masz balony 🙃
Nie ma co się stresować Kochana bo wiadomo że z każdym dniem objawy będą już się minimalizować 😉 u mnie w dzień jak chodzę w biustonoszu jest ok ale jak wieczorem go zdejmę to masakra
 
reklama
Cześć dziewczyny !:) Chętnie się do Was przyłącze. Termin z 1 usg mam na 21 lipca. Następna wizytę u ginekologa 23.11. Jestem już po jednej ciazy, która niestety skończyła się poronieniem w 6t3d. Teraz tylko odliczam dni do kolejnego badania usg...
Wczoraj się trochę rozchorowałam, bylam dziś u internisty- stwierdzil zapalenie gardla i przepisał mi duomox co mnie trochę zdziwiło, ale twierdził, że to bezpieczny antybiotyk w ciazy, jednak wolę nie ryzykować i na razie leczę się domowymi sposobami + syrop *spam*, tantum verde w sprayu i do ssania i doraźnie paracetamol.
Bol gardla niestety na razie nie przechodzi, czy możecie coś polecić? Do tego zaczął się suchy kaszel.. ech..
Witamy ;)
Ja polecam syrop z cebuli z miodem na przeziębienie. Lub jak wolisz to z czosnku. Będzie działać fajnie przeciwbakteryjnie i przeciwkaszlowo. Do tego woda z imbirem, miodem i cytryną. Naturalne soki np malina, czarna porzeczka.
I dużo witaminy C ;)
 
Do góry