reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny. Wybaczcie, że tak mało się udzielam ale dojeżdża mnie ta ciąża jak nie wiem…O 18:00 nie mam siły już dosłownie na nic, a dzień zaczynam od przywitania się z sedesem. 🤮 Mam wrażenie jakby tych fasolek było ze 3 a nie 1 taka jestem zmęczona. Witam i gratuluje wszystkim nowym dziewczynom. :)
Ktoś pisał o spisaniu listy z terminami. Super pomysł :)
Ja jutro wizyta serduszkowa, proszę o pół kciuka 🥰
 
reklama
U mnie brzuszka nie widać, ale czuje ,że zbiera się we mnie woda.
Znajomi natomiast mówią, że jakoś wyglądam inaczej ale nie wiedzą czemu haha :) jeszcze się im nie przyznaje

czy któraś Was ma konflikt krwi z tatą dziecka ? :)
 
Hej dziewczyny, ja wizytuje w piatek i tak odliczam juz...
Dzis 5+4..co do dolegliwości...to nie dobrze mi ale póki co bez wymiotów.. wiecznie jestem głodna, mecza mnkie zaparcia i wzdęcia..no i mogłabym wiecznie spać :D do pracy narazie nie chodzę, bo pracuje w gastro, ale jak będę miała zielone światełko to być może wroce zeby zająć się rezerwacjami , ale serwis odpada ..schody , ciężkie dechy i praca zazwyczaj powyżej 8h...

Co do brzucha tez mam wrażenie że się zaczyna wybijać....podobno w kolejnych ciążach rośnie szybciej ale nie wiem czy to prawda :) w poprzedniej ciazy zaczynałam od wagi 48 kg i przytyłam 15 kg , teraz zaczynam od wagi 53 i czuje się już wielka jak słoń a gdzie tu dalej :((
 
U mnie brzuszka nie widać, ale czuje ,że zbiera się we mnie woda.
Znajomi natomiast mówią, że jakoś wyglądam inaczej ale nie wiedzą czemu haha :) jeszcze się im nie przyznaje

czy któraś Was ma konflikt krwi z tatą dziecka ? :)

U nas jest niezgodność :) ja brh- a tatuś 0rh+ 👍
 
Hej dziewczyny. Wybaczcie, że tak mało się udzielam ale dojeżdża mnie ta ciąża jak nie wiem…O 18:00 nie mam siły już dosłownie na nic, a dzień zaczynam od przywitania się z sedesem. 🤮 Mam wrażenie jakby tych fasolek było ze 3 a nie 1 taka jestem zmęczona. Witam i gratuluje wszystkim nowym dziewczynom. :)
Ktoś pisał o spisaniu listy z terminami. Super pomysł :)
Ja jutro wizyta serduszkowa, proszę o pół kciuka 🥰
O której masz😍
 
Hej dziewczyny. Wybaczcie, że tak mało się udzielam ale dojeżdża mnie ta ciąża jak nie wiem…O 18:00 nie mam siły już dosłownie na nic, a dzień zaczynam od przywitania się z sedesem. 🤮 Mam wrażenie jakby tych fasolek było ze 3 a nie 1 taka jestem zmęczona. Witam i gratuluje wszystkim nowym dziewczynom. :)
Ktoś pisał o spisaniu listy z terminami. Super pomysł :)
Ja jutro wizyta serduszkowa, proszę o pół kciuka 🥰
Trzymam kciuki! ja właśnie zaklepalam wizytę na 1.12 , 7-8tc wtedy więc mam nadzieję że od razu z serduszkiem ❤️
 
Ostatnia edycja:
A ja proszę o trzymanie kciuków za mnie dziś 🙏🙏 rano wstałam i zaczęłam plamić 😔 nie była to świeża krew , lecz stara brązowa ... Dzwoniłam już do lekarza i na 15:30 mam wizytę ... Boje się bo w pierwszej ciąży miałam taka samo 😔😔😔 eh... Jeszcze tyle czasu do 15 ... Muszę wytrwać 😔😔
 
reklama
Do góry