reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

U mnie mąż już na 100% pewny że wszystko ok 🤦 spełnia moje zachcianki i schodzi mi z drogi gdy łapią mnie nerwy 🤣 mówi że nie może się doczekać kiedy powiemy córce ❤️ ja mam nudności kiedy się przejem a dodam że mam wrażenie że co chwilę jestem głodna 🤦
Moja córcia ma 13 lat ciekawe jaka będzie reakcja
 
reklama
Córka z pierwszego małżeństwa męża, która wychowujemy ma 15 lat 😂😂 będzie ogień w domu :D
W poprzedniej ciąży byłam na grupie, gdzie jedna dziewczyna miała już dorosłe dzieci, które się na nią obraziły gdy dowiedziały się o kolejnym braciszku 😂🙈
Potem im przeszło, ale pierwsza reakcja nie była najlepsza 🤣
 
Dziewczyny czy macie bóle głowy? Ja wcześniej zawsze brałam solp…adeine, bo tylko to pomagało. Teraz nie wiem co robić 😢
W poprzedniej ciąży jakoś może z dwa razy miałam aż takie bóle a teraz ciągle.
 
Dziewczyny czy macie bóle głowy? Ja wcześniej zawsze brałam solp…adeine, bo tylko to pomagało. Teraz nie wiem co robić 😢
W poprzedniej ciąży jakoś może z dwa razy miałam aż takie bóle a teraz ciągle.
Ja na razie jeszcze nie , ale zawsze mialalm okropne , łącznie z aura migrenowae więc to pewnie kwestia czasu. W pierwszym trymestrze paracetamol i nawadnianie 🤷 nie bardzo pomagało ale nic innego nie mogłam. Od drugiego leki od neurologa na receptę , było lepiej ale nadal dużo i długo trwały migreny.
 
Dziewczyny czy któraś z was uprawiała sport przed ciążą? I jeśli tak to czy nadal robicie treningi ? Bieganie, gimnastyka ?
 
Dziewczyny czy któraś z was uprawiała sport przed ciążą? I jeśli tak to czy nadal robicie treningi ? Bieganie, gimnastyka ?
ja na siłownie chodziłam. Teraz trochę odpuściłam bo mnie jajniki bolą. Chciałabym chodzić nawet tylko na bieżnie ( delikatnym tempem) plus mam rowerek w domu ale jeżeli u mnie będzie wszystko w porządku z ciąża to na 100% profilaktycznie będę miała założony szew na szyjkę macicy wiec nie wiem czy mi będzie wolno ćwiczyć :/
 
reklama
Hej 😊 jestem Kasia i łeb mi już pęka od czytania i błądzenia po forum 😃 przycupnę tutaj, mam nadzieję, że w dobrym miejscu jestem 😉
Ostatnia @ 10.10.
W środę wieczorem 09.11 test pozytywny, w czwartek rano również i tego samego dnia beta 159. Planuję betę powtórzyć w poniedziałek. I teraz pytanie. Czy coś dodatkowo badać? Lecieć od razu do lekarza, czy sie wstrzymac jeszcze? Wizytę mogę mieć poniedzialek-wtorek. Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji i głupieje 🙈
 
Do góry