reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej i ja się żegnam . Niestety pusty pęcherzyk na 95% . Jak to Pani dr powiedziała - nie będzie mi mówić ze jest dobrze bo już serduszko powinno byc a tu nawet zarodka nie ma …
Także ten …
Spokojnych ciąż wam życzę …✊🏻♥️
Bardzo mi przykro :(
Czy będziesz jeszcze powtarzać badanie? Dopytuję bo o ile dobrze widziałam to jesteś 28 dpt. Czytałam historie Dziewczyne u której zarodek z serduszkiem pojawiły się dopiero w 33 dpt. Wcześniej nic nie było widać. Wiem że to bardzo niewielka szansa, ale zawsze a nuż...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja pieje jedna :)
Co myślicie o oleju z wiesiołka, przed ciążą piłam, bo pomagał na pmsa, ale w internecie są sprzeczne informacje.
Powiem Wam, że najciezsza jest dla mnie dieta ,bo nie wiem co mogę a co nie mogę. Cokolwiek wygoogluje to jest niewskazane:) np. Cynamon kurkuma.
jak Wy się stosujecie do tego?
 
Bardzo mi przykro :(
Czy będziesz jeszcze powtarzać badanie? Dopytuję bo o ile dobrze widziałam to jesteś 28 dpt. Czytałam historie Dziewczyne u której zarodek z serduszkiem pojawiły się dopiero w 33 dpt. Wcześniej nic nie było widać. Wiem że to bardzo niewielka szansa, ale zawsze a nuż...
W poniedziałek jesCZe powtórka u innego lekarza - na chwile obecna chce tylko wrócić do normalnego funkcjonowania … i żeby to wszystko szybko się skończyło .
Lekarka nie daje nadzieji .
Widocznie nie macierzyństwo jest mi pisane .
 
W poniedziałek jesCZe powtórka u innego lekarza - na chwile obecna chce tylko wrócić do normalnego funkcjonowania … i żeby to wszystko szybko się skończyło .
Lekarka nie daje nadzieji .
Widocznie nie macierzyństwo jest mi pisane .
Bardzo Cię rozumiem , też jeśli się dzisiaj okaże że pusty pęcherzyk chce jak najszybciej żyć jak przed testem . To moja ostatnia próba, ciężko mieć nadzieję na cokolwiek. Trzymaj się i wracaj do normalności.
 
W poniedziałek jesCZe powtórka u innego lekarza - na chwile obecna chce tylko wrócić do normalnego funkcjonowania … i żeby to wszystko szybko się skończyło .
Lekarka nie daje nadzieji .
Widocznie nie macierzyństwo jest mi pisane .
Trzymaj się. Przeżyj stratę ale nie trać nadziei. Jeszcze będzie dobrze.
 
Bardzo Cię rozumiem , też jeśli się dzisiaj okaże że pusty pęcherzyk chce jak najszybciej żyć jak przed testem . To moja ostatnia próba, ciężko mieć nadzieję na cokolwiek. Trzymaj się i wracaj do normalności.
Daj znać po wizycie. Trzymam kciuki. Wiem że to stres niemiłosierny.
 
Hej i ja się żegnam . Niestety pusty pęcherzyk na 95% . Jak to Pani dr powiedziała - nie będzie mi mówić ze jest dobrze bo już serduszko powinno byc a tu nawet zarodka nie ma …
Także ten …
Spokojnych ciąż wam życzę …✊🏻♥️
Przykro mi 😢 Daj znać jak po badaniu u tego drugiego lekarza...
 
reklama
Jestem po wizycie , wg om 5t5d wg USG pęcherzyk na 5tc , w środku jest ciałko żółte bez zarodka jeszcze ale o prawidłowych wymiarach. Kolejna wizyta za dwa tygodnie . Nadal trudno mi się cieszyć , bo ciąża przebiega tak jak zawsze u mnie....chociaż Pani doktor powiedziała że pęcherzyk jest ładny 😉
 
Do góry