reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Gratuluję córci 😍
dziękuje 💚
Najważniejsze, ze wyglada na zdrowe… ale mąż zadowolony bardzo 😁 mi trochę genetyk mózg
Rozwalił skiero na amnio bo ja taka happy, ze suuuuper wynik ( jednak u mnie Podst jest na starcie takie se) nie liczyłam na aż tak dobry wynik, wszystko co ponad podst.. by mnie cieszyło a ten o amnio bo wyszło pośrednie 🤯🤯🤯
 
Przez Was oglądam suszarki na internecie, może dostanę w prezencie jak mój ogarnie czego potrzebuje.🤣🤣🤣
Do tej pory o tym nie myślałam, bo w lecie to na podwórku idealnie schnie wszystko, a zimą suszarka w domu i kaloryfery wystarczyły.🤪
Sorrka 🤣 ja się martwię, że właśnie pokłócimy się w domu o tą suszarkę 🤣🤣🤣
 
Nawet nie dopisałam postaz tych emocji 😂 zadzwoniłam na sor ginekologiczny do pobliskiego szpitala i lekarka powiedziała że nic się nie stało i trzeba uważać. Im więcej o tym myślę tym bardziej mi się wydaje że jednak wzięłam normalną dawkę a nie podwójną, ale pewności oczywiście nie mam. Muszę sobie zastosować system pudełkowy chyba, wkładam leki do pudełek na dany dzień ;).
No w każdym razie nie poznaję siebie, serio. Sama siebie wkręcam i nakręcam - brak racjonalności totalnie 😂
W każdym razie z tego wszystkiego jadę dzisiaj do mojego prowadzącego na 13 zobaczyć maleństwo ;)
Trzymam kciuki i samych dobrych wieści i mysli
 
suszarka to wybawienie, tez ja posiadam. Z góry Przemyśl 2 sprzęty na rzecz kombajnu (2 w1) bo słyszałam, ze się psują, a wtedy ani pralka ani suszarka nie działa.
Ja mam maleńka łazienkę i suszarka stoi na pralce. Łazienkę mam na prawdę maleńka, ze jeden kosz na pranie do szafy w przedpokoju musiałam wsadzić 🙈 ale brak suszarek na pranie porozstawianych w całym domu- bezcenne 💚 i jeszcZe ta ilość wody, która nie wsiąka w ściany itp 🤯
Właśnie o przestrzeń chodzi. Trochę nie mam miejsca na dwa sprzęty. Tutaj w ogóle pralki/suszarki są w kuchni. Nie ma gniazdek w łazienkach.
Z drugiej strony pralkę mam nowa, pol roku ma dopiero.
Zobaczę, tata mój jest budowlańcem, przyleci w odwiedziny po porodzie to będzie kombinował haha
 
reklama
Wczoraj miałam chęć na makrele wędzona i dzisiaj jak wracałam z laboratorium wstąpiłam po rybkę , jak Ona smakowała !!
Nigdy w życiu jeszcze nie kupiłam sobie sama ryby, bo ogólnie to bleee🤢
Nawet mój się śmiał że ile lat mnie zna to jeszcze mnie z makrela nie widział 🤣🤣
 
Do góry