reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja z kolei miałam etapy na miłość do bananów, później do jabłek, później do pomarańczy.... A teraz już wszystko mi się znudziło i nie mam co jeść 🤣
Ja w pierwszej ciąży pochłaniałem kiwi 😂🤣😅 młody do dziś (8lat) jest fanem tego owocu.. 🤪 3 ciąża i tez mam smaki na kiwi 😋
 
Hej, przeczytałam z grubsza posty od wczoraj. Jestem w totalnym pędzie. Spisuje sobie w notatniku tematy które poruszacie, a wole odpowiedzieć na prywatnym później 😂
Dziś ostatnie zakupy i pakowanie. Jutro wyjazd. Bardzo możliwe, że zniknę na tydzień (nie żeby ktoś miał tęsknić 😆)

Dziś z rana miałam wizytę u genetyka, wyliczył bardzo niskie prawdopodobieństwo wad. Teraz dostałam skierowanie na usg+echo 22-24 tydzień, ale nie ma jeszcze zapisów 🤦🏽‍♀️
 

Załączniki

  • 16727568716732188404505742465434.jpg
    16727568716732188404505742465434.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 58
U mnie jeśli chodzi o owoce to wczoraj wysunęliśmy z narzeczonym kilogram kiwi😅 to jest teraz mój nr jeden . Dziś zjadłam strasznie słodka pomarańcze, patrzyłam też w sklepie na borówki ale cena mnie odstraszyła, bałam się że smak nie ten i się mocno zawiodę 🥺
Z warzyw to jem teraz pomidory, chociaż nigdy za nimi nie przepadałam o tej porze roku i jadłam tylko sezonowe z własnej uprawy ❤️ odrzuciło mnie od ogórka świeżego, za to wszystkie warzywa w occie uwielbiam papryka, ogórki 🤤🤤🤤

Apropo prywatnego wątku to coś jeszcze trzeba zrobić żeby tam być ? Bo dostałam ta wiadomość od @aniaslu i nie wiem czy trzeba coś do niej napisać czy jak to działa, jestem zielona 😵
 
No i wrócę jeszcze do tematu wybory położnej , ja mieszkam na wsi, a obok jestem nieduże miasteczko i raczej nie mam jakiegoś dużego wyboru w położnych, trzeba brać co bedzie .

Powiedzcie mi, czy jeśli prowadzę ciążę prywatnie to taka położna mogę mieć na NFZ czy muszę też prywatnie ? Nie znam się na tym .
 
No i wrócę jeszcze do tematu wybory położnej , ja mieszkam na wsi, a obok jestem nieduże miasteczko i raczej nie mam jakiegoś dużego wyboru w położnych, trzeba brać co bedzie .

Powiedzcie mi, czy jeśli prowadzę ciążę prywatnie to taka położna mogę mieć na NFZ czy muszę też prywatnie ? Nie znam się na tym .
Ja w poprzedniej ciąży gdzie chodziłam prywatnie miałam położna na NFZ, przychodziła do domu jakoś po 20 tygodniu i później jak już urodziłam. Teraz też napewno zadzwonię właśnie do niej, bardzo sympatyczna i miła kobieta plusem jest też to że była przy porodzie mam nadzieję że teraz też tak bedzie🙂
 
reklama
No i wrócę jeszcze do tematu wybory położnej , ja mieszkam na wsi, a obok jestem nieduże miasteczko i raczej nie mam jakiegoś dużego wyboru w położnych, trzeba brać co bedzie .

Powiedzcie mi, czy jeśli prowadzę ciążę prywatnie to taka położna mogę mieć na NFZ czy muszę też prywatnie ? Nie znam się na tym .
Jasne, przysługuje położna na NFZ od lub 21 tygodnia :)
 
Do góry