reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja mialam problemy, ale w końcu w posiewie nic nie wyszło, jeśli chodzi o bakterie. Dyskomfort u mnie w cewce wynika albo z ureoplamsy, która mam albo z odkładania się osadu, więc nie dostałam finalnie antybiotyku, tylko mam zalecenia dużo pić niskozmineralizowanej wody, witamina C i żurawit. Ale wiem, że ZUM często dopada ciężarne i są na to dobre i bezpieczne antybiotyki, także najlepiej w tej kwestii słuchać się lekarza :-)
U mnie na początku ciąży wyszły bakterie w moczu .Miałam zalecony Urosept 3razy dziennie po 2tabletki .Po tygodniu robiłam ponownie badanie moczu i było już ok .
 
reklama
Chyba mnie dopadło zapalenie pęcherza. Pisałam do lekarza zalecił symural na noc co drugi dzień ( 3razy ). Kojarzę że któraś z was też miała problemy z pęcherzem i antybiotyk brałaś ? Bo się zastanawiam ale chyba wezmę.
ja walczyłam z zapelniem pecherza przez 10 dni. Jak masz siłę walki możesz spróbować naturalnymi metodami czyli mogę Ci powiedzieć to co mówił mi mój lekarz. Sok z żurawiny, witamina C 3x dziennie + np. Urosept i duuuuzo wody niegazowanej. Mi niestety akurat taka profilaktyka nie pomogła, ale mówił, że często naturalna metoda można się tego pozbyć. Po 10 dniach sama skontaktowałam się z nim, bo juz mialam dosyc :( i też przepisał mi ten lek, ale kazał wziąć 1 dawkę na noc po opróżnieniu pecherza. Powiedział że po 2- 3 dniach powinnam odczuć ulgę i tak było. Po 3 dniach zapalenie minęło nie brałam już nic więcej. Więc możesz spróbować albo naturalnie albo 1 saszetką :)
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i to ,że choć sytuacja beznadziejna to mimo wszystko chcecie dodać mi otuchy .Jutro na 10.00 mam wizytę i zapewne odrazu zrobię amniopunkcje z mikromacierzami potem kolejne dni czekana na wynik ....ale nie mam już nadziei na cud .Bardzo żałuję ,że nie mamy jeszcze wątku prywatnego bo chętnie bym napisała jakie skrajne uczucia mam teraz w sobie ale wizja ,że czyta to każdy jednak mnie hamuje .Dam znać jutro po wizycie jak przeżyłam sama amniopunkcje i czy coś nowego pojawiło się na USG .Jedna dobra wiadomość lekarz się nie pomylił już w 10 tygodniu powiedział że dziewczynka i się potwierdziło w Nifty .
trzymam kciuki ❤️
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i to ,że choć sytuacja beznadziejna to mimo wszystko chcecie dodać mi otuchy .Jutro na 10.00 mam wizytę i zapewne odrazu zrobię amniopunkcje z mikromacierzami potem kolejne dni czekana na wynik ....ale nie mam już nadziei na cud .Bardzo żałuję ,że nie mamy jeszcze wątku prywatnego bo chętnie bym napisała jakie skrajne uczucia mam teraz w sobie ale wizja ,że czyta to każdy jednak mnie hamuje .Dam znać jutro po wizycie jak przeżyłam sama amniopunkcje i czy coś nowego pojawiło się na USG .Jedna dobra wiadomość lekarz się nie pomylił już w 10 tygodniu powiedział że dziewczynka i się potwierdziło w Nifty .
Jeszcze troszkę i nam kochana wszystko napiszesz:* powodzenia jutro ♡ nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo razem z Tobą chciałabym, żeby ta amino wyszła prawidłowo.
 
reklama
Hmm no teraz nie
Nie wiem jak u Ciebie jest z pęcherzem czy często miewasz problemy i sama po sobie umiesz odczytać kiedy jest to faktycznie duży problem, ja teraz miałam tylko dyskomfort w cewce więc spokojnie zrobiłam mocz ogólny i posiew, żeby w razie czego dobrać antybiotyk, a póki co działamy bez...
 
Do góry