reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny ;) ja dzis kolejny dzień lenia 😅 alr wstawiłam pranie i staram się coś posprzątać w domu bo już nie mogę patrzeć na ten jubel 🤣🤣🤣 dzis na śniadanie wjechała jajecznica z cebulka i szynka - druga w przeciągu 2 tygodni ale od listopada nie moglam patrzec🙃🙃

My jutro planujemy randkę, kino i obiad - bez malej , od polowy grudnia siedzi w domku a my nie mieliśmy tak zbytnio czasu dla siebie tylko we dwoje wiec jutro taki plan mam nadzieje ze wypali bo to różnie 🙃

Biorę się do pracki ! A wam zycze udanego weekendu 🥰

Ktoras dzis wizytowała? Jak po ?
 
reklama
Przyszly mi wyniki Pappa. Uff chyba ok.
 

Załączniki

  • 20230114_145434.jpg
    20230114_145434.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 94
Ja dzisiaj z mężem kierunek Zakopane, więc humor mam dobry 😊 w końcu nie będę musiała stać przy garach, tylko po prostu sobie usiądę, zamówię jakaś fajną sałatkę i już 😁
My dziś też mieliśmy tam być, statsznie mi przykroooo że nie daliśmy rady .

A tobie życzę miłego urlopu i dużo wypoczynku . ❤️

Trzymaj kciuki za naszych skoczków 🥇🥇
 
Ja 2 dni temu miałam ochotę naslodkie wiec nakupowali różnych owoców ananas śliwki gruszki banany kiwi , wczoraj wieczorem ochota na frytki o 20 skończyło się pizza z dowozem😅 a dzisiaj pomidorowa z ryżem już po raz 5 ty w ciągu miesiąca a na obiad karkóweczkę pieczona ziemniaczki i surówki jakieś 2 kupiłam, jeszcze się zastanawiam czy zrobić ta z ogórków kiszonych wiecie z celublka pazona i olejem🤔🤔
mogę wpaść na obiad 🤣 ja zamiast gotowac i sprzątać poszłam z młodą na 2 godzinny spacer 🙈 ugotuje szybko kopytka z maślanką i cebulką i tyle na obiad 🤷
 
Uuu, to moje 106 po dwóch godzinach nie jest jakieś rewelacyjne 😱 A miałaś insulinę czy udało się cukry opanować na diecie?
Ja już kiedyś pisałam o mojej "cukrzycy", wydaje mi się że w moim przypadku wynik krzywej mógł być błędny - bez względu na to co zjadłam, czy to pszenne czy w ogóle ciasto - cukier po 1h nigdy nie przekroczyl normy. Oczywiście trzymałam dość dietę bo się bałam - ale wiem że jak ją łamałam to w moim przypadku nie miało znaczenia... Teraz w drugiej ciąży wynik krzywej bez zarzutów. Stąd moja zagwozdka czy np stres bądź inny czynnik nie spowodował błędu w badaniu 🤷
 
Ja 2 dni temu miałam ochotę naslodkie wiec nakupowali różnych owoców ananas śliwki gruszki banany kiwi , wczoraj wieczorem ochota na frytki o 20 skończyło się pizza z dowozem😅 a dzisiaj pomidorowa z ryżem już po raz 5 ty w ciągu miesiąca a na obiad karkóweczkę pieczona ziemniaczki i surówki jakieś 2 kupiłam, jeszcze się zastanawiam czy zrobić ta z ogórków kiszonych wiecie z celublka pazona i olejem🤔🤔
mogę wpaść na obiad 🤣 ja zamiast gotowac i sprzątać poszłam z młodą na 2 godzinny spacer 🙈 ugotuje szybko kopytka z maślanką i cebulką i tyle na obiad 🤷
 
reklama
U mnie dziś dzień bez nastroju, chodzę ze spuszczoną głowa. Nie chce mi się rozmawiać, uśmiechać .. i w ogóle nic mi się nie chce.
Ale jakoś ogarnęłam dom- tylko odłożyłam mycie podłóg na później i to był błąd, bo chyba ich już nie umyje dziś.
Zrobiłam obiad, nawet taki normalny mięsko sosik ziemniaczki surówka 🍀
Teraz pasowałoby jechać na jakieś zakupy, bo w lodówce poza światłem mam masło i ser.
Ale jak pomyślę, że muszę się ubrać, ogarnąć żeby jakoś wyjść do ludzi to robi mi się niedobrze. Mój chlop powiedział mi dziś że robię się aspołeczna..
 
Do góry