reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Skąd się tacy lekarze biorą..? Nie chodzi mi tu o pomyłkę co do płci, bo to się pewnie czasem zdarza, może nie często ale jednak.
Ale powiedzieć pacjentce, żeby nie rzucała, bo to będzie gorsze dla organizmu niż rzucenie ?! Ja pier… szok.

Ja przed ciąża paliłam i to sporo, średnio paczkę dziennie. Jak zobaczyłam dwie kreski - od razu na drugi dzień nie było papierosów. A za chwile mnie odrzucił ich smród jak ktoś palił czy wracał z fajki. Zawsze mówiłam, ze jak zajdę w ciąże to nie mysle palic, bo nie chce szkodzić.
I się udało 😊
Mialam podobnie. Tez paczka dziennie i mowilam, ze jak zajde w ciaze to od razu rzucam i tak tez sie stalo. Co prawda nie odrzucilo mnie, ani nic.. Ale sa sprawy ważne i ważniejsze
 
Gratuluję wszystkim wizyt, dużo dzisiaj produkujecie, ja dalej w emocjach więc nie dam rady nadrobić ale wrzucam zdjęcie malucha z dzisiaj. Dalej w szoku że dziewczynka 🙆
Super 😍😍 gratuluje ❤️❤️


Zazdroszczę obrazu ❤️ ja już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty i ładniejszego zdjęcia mojego synka 😍😍❤️

Ja nie rozumiem tego ... Ludzie płacą tyle kasy za badania ( fakt ja miałam na NFZ ale prywatnie też tam chodzą ) i takiej jakość mają USG ... Przecież to porażka ... Dobrze że pokazuje ci ma pokazać ale ... Eh...
 

Załączniki

  • IMG_20230104_191628.jpg
    IMG_20230104_191628.jpg
    572,5 KB · Wyświetleń: 67
Super 😍😍 gratuluje ❤️❤️


Zazdroszczę obrazu ❤️ ja już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty i ładniejszego zdjęcia mojego synka 😍😍❤️

Ja nie rozumiem tego ... Ludzie płacą tyle kasy za badania ( fakt ja miałam na NFZ ale prywatnie też tam chodzą ) i takiej jakość mają USG ... Przecież to porażka ... Dobrze że pokazuje ci ma pokazać ale ... Eh...
No tej mojej gin fajnie wychodzą zdjęcia to prawda, syna miałam chyba jeszcze dokładniejsze, ale 3d nie robiła, dopiero na połówkowych. Bardzo się cieszę że u Was też wszystko dobrze, trzymałam bardzo kciuki ❤️
 
Super 😍😍 gratuluje ❤️❤️


Zazdroszczę obrazu ❤️ ja już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty i ładniejszego zdjęcia mojego synka 😍😍❤️

Ja nie rozumiem tego ... Ludzie płacą tyle kasy za badania ( fakt ja miałam na NFZ ale prywatnie też tam chodzą ) i takiej jakość mają USG ... Przecież to porażka ... Dobrze że pokazuje ci ma pokazać ale ... Eh...

Ja też miałam wrażenie że u swojej gin mam lepsze zdjęcia niz z prenetalnych 🤦
 
ta moja znajoma mówiła, że jak tylko przyjechała na sale to oddała innej dziewczynkę ubranka dziewczęce i dzowniła do męża że jak wróci do domu to maja zniknąć wszystkie dziewczęce rzeczy 🙈
Generalnie w tym przypadku to wydaje mi się, że jej lekarka prowadząca była nie ogarnięta. Normalnie paliła w ciąży, bo jej powiedziała, że jak rzuci to będzie szok dla organizmu 🤦🏽‍♀️

Co do palenia ja też usłyszałam od lekarza że jeśli rzucenie palenia miałoby zwiększyć stres i miałabym nagle odstawić to lepiej pozwoli i dopiero w drugim trymestrze bo w pierwszym może być szokiem dla dziecka gdy tworzą się narządy. W poprzednich ciążach rzuciłam po dwóch kreskach na teście i ciążę zakończyły się nieszczęśliwie. Teraz palę zdecydowanie mniej niż przed a po prenatalnych jak będzie dobrze to rzucę na dobre. Wydaje mi się że obecnie to kwestia psychiki bo jak będzie źle to chociaż powiem sobie tak moja wina bo paliłam. Pamiętam dwa lata temu jak widziałam dziewczynę z brzuchem i papierochem to oj co się nagadalam że niepoważna jak można dziecko truć, ale po 2 stratach inaczej odbieram ciążę niż zanim zaszłam pierwszy raz. Teraz przestałam oceniać ludzi bo nie chodzę w ich butach, ale potrzebowałam swych strat, aby zrozumieć pewne rzeczy.
 
Mialam podobnie. Tez paczka dziennie i mowilam, ze jak zajde w ciaze to od razu rzucam i tak tez sie stalo. Co prawda nie odrzucilo mnie, ani nic.. Ale sa sprawy ważne i ważniejsze
Ja przed pierwszą ciąża paliłam i cały czas próbowałam rzucić. Zawsze po 3 miesiącach wracałam do nałogu. Rzuciłam w styczniu, w lutym'18 zaszłam w ciążę i dzięki temu pierwszy raz miałam prawdziwą motywację, od tego czasu do dzisiaj nie palę 🙂
 
reklama
Co do palenia ja też usłyszałam od lekarza że jeśli rzucenie palenia miałoby zwiększyć stres i miałabym nagle odstawić to lepiej pozwoli i dopiero w drugim trymestrze bo w pierwszym może być szokiem dla dziecka gdy tworzą się narządy. W poprzednich ciążach rzuciłam po dwóch kreskach na teście i ciążę zakończyły się nieszczęśliwie. Teraz palę zdecydowanie mniej niż przed a po prenatalnych jak będzie dobrze to rzucę na dobre. Wydaje mi się że obecnie to kwestia psychiki bo jak będzie źle to chociaż powiem sobie tak moja wina bo paliłam. Pamiętam dwa lata temu jak widziałam dziewczynę z brzuchem i papierochem to oj co się nagadalam że niepoważna jak można dziecko truć, ale po 2 stratach inaczej odbieram ciążę niż zanim zaszłam pierwszy raz. Teraz przestałam oceniać ludzi bo nie chodzę w ich butach, ale potrzebowałam swych strat, aby zrozumieć pewne rzeczy.

Wybacz, ale nie rozumiem stwierdzenia, że w pierwszym trymestrze nagłe rzucenie miałoby być szokiem dla dziecka… dla mnie nie ma w tym logiki 🤷🏽‍♀️
 
Do góry