reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny kurcze nie wiem czy tylko ja tak mam ale drugi raz wieczorem nie mogę znaleźć tętna 🤦 nie wiem czy to przez to że jestem po kolacji i dziecko tak fika czy o co chodzi... Przed wczoraj popołudniu stres bo brzuch boli a tętna nie mogłam znaleźć a wczoraj rano wszystko ok... Dziś młodej chciałam puścić serduszko i też za cholerę nie mogłam znaleźć 🤦 oczywiście rano na czczo to sprawdzę bo nie da mi to spokoju 😢
Jak dla mnie to idealna pora to rano mierzyc puls. Mi się wieczorem też zdążą nie znaleźć 🤷‍♀️ ale na drugi dzień zawsze jest
.głowa go góry rano sprawdzisz o będzie. A mi właśnie zaczęło się udzielać chyba przed jutrzejszymi badaniami 😬😬😬😬 chyba zaczynam się stresować
Chodź czuję też radość że to już jutro 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Dziewczyny bo maz w aptece dostal metafen rozkurczowy jako zamiennik nospy , powiedzial ze żona w ciazy a pani powiedziała ze to jedno I to samo ...I teraz zastanawiam sie czy to wziac...
 
Jak dla mnie to idealna pora to rano mierzyc puls. Mi się wieczorem też zdążą nie znaleźć 🤷‍♀️ ale na drugi dzień zawsze jest
.głowa go góry rano sprawdzisz o będzie. A mi właśnie zaczęło się udzielać chyba przed jutrzejszymi badaniami 😬😬😬😬 chyba zaczynam się stresować
Chodź czuję też radość że to już jutro 🤷‍♀️🤦‍♀️
Ja się cała trzęsę 🙈 i stres i ekscytacja. Ale jestem strasznym czarnowidzem więc przeżywam x100.
Np teraz jestem po ataku histerii, bo moje dzieciątko na tle waszych jest jakieś małe. 🙈 w czwartek było 11+1 i crl 4,39. Czy według was to za mało?
Ja 175 cm, mężu kawał chłopa 2m a tu taki mikro bejbik 😂🤨
 
Ja się cała trzęsę 🙈 i stres i ekscytacja. Ale jestem strasznym czarnowidzem więc przeżywam x100.
Np teraz jestem po ataku histerii, bo moje dzieciątko na tle waszych jest jakieś małe. 🙈 w czwartek było 11+1 i crl 4,39. Czy według was to za mało?
Ja 175 cm, mężu kawał chłopa 2m a tu taki mikro bejbik 😂🤨
U mnie w 10+5 bejbik miał 3.86, więc pewnie by miał podobnie w 11+1 😎
 
Ja się cała trzęsę 🙈 i stres i ekscytacja. Ale jestem strasznym czarnowidzem więc przeżywam x100.
Np teraz jestem po ataku histerii, bo moje dzieciątko na tle waszych jest jakieś małe. 🙈 w czwartek było 11+1 i crl 4,39. Czy według was to za mało?
Ja 175 cm, mężu kawał chłopa 2m a tu taki mikro bejbik 😂🤨
Ja zajadam stres, już zjadłam 3 kolacje. Mam takie fazy spokoju i paniki. Jutro w poczekalni pewnie będzie 2h opóźnienia to dopiero będę świrować. Ja miałam ostatnie badanie 10+3 i bobo miało 3.47🤷
 
Ja się cała trzęsę 🙈 i stres i ekscytacja. Ale jestem strasznym czarnowidzem więc przeżywam x100.
Np teraz jestem po ataku histerii, bo moje dzieciątko na tle waszych jest jakieś małe. 🙈 w czwartek było 11+1 i crl 4,39. Czy według was to za mało?
Ja 175 cm, mężu kawał chłopa 2m a tu taki mikro bejbik 😂🤨
U mnie w 11+2 miał 4,47, wiec No stres :-)
 
Bejbik
 

Załączniki

  • 75DE46B6-7BB2-4A3E-A9D8-F4415FC57A04.jpeg
    75DE46B6-7BB2-4A3E-A9D8-F4415FC57A04.jpeg
    7,2 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry