reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Kontynuując moją dramę to doczytałam że żeby wyliczyć te ryzyka trzeba mieć zamierzone ciśnienie z obu rąk podczas prenatalnych. Ja oczywiście nie miałam... Dlaczego 😭
 
reklama

Załączniki

  • FF803772-DC92-474A-AA77-5272BC77218A.jpeg
    FF803772-DC92-474A-AA77-5272BC77218A.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 33
Kontynuując moją dramę to doczytałam że żeby wyliczyć te ryzyka trzeba mieć zamierzone ciśnienie z obu rąk podczas prenatalnych. Ja oczywiście nie miałam... Dlaczego 😭
Teraz się statsznie załamałam...
I jeszcze tydzień do wizyty muszę przeżyć .
Oby wszystko było dobrze .
 
Kontynuując moją dramę to doczytałam że żeby wyliczyć te ryzyka trzeba mieć zamierzone ciśnienie z obu rąk podczas prenatalnych. Ja oczywiście nie miałam... Dlaczego 😭
Ja nie miałam ciśnienia 🙈 ale chyba nie ma co też panikować bardzo bo najważniejsze rzeczy muszą być sprawdzone, ciśnienie mi zawsze mierzy przy zwykłej wizycie
 
reklama
Kontynuując moją dramę to doczytałam że żeby wyliczyć te ryzyka trzeba mieć zamierzone ciśnienie z obu rąk podczas prenatalnych. Ja oczywiście nie miałam... Dlaczego 😭
Ja ci się strasznie dziwię czemu Ty nigdy nie dopytujesz lekarza o wszystkie informację ... Takie dramatyzowanie nic ci nie pomoże😉
 
Do góry