reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dużo zdążyłam poczytać na różnych grupach i jeśli jest to wada anatomiczna to dziecko po porodzie jest operowane i może normalnie żyć ,jeśli wada genetyczna to wiadomo ... Amniopunkcja rozstrzygnie tylko ten czas to będą najgorsze tygodnie w życiu .
A nie da się tej amniopunkcji jakoś przyspieszyć? Przecież to prawie miesiąc czekania razem z czekaniem na wynik…. Można osiwieć, a my razem z Tobą na forum….
 
A nie da się tej amniopunkcji jakoś przyspieszyć? Przecież to prawie miesiąc czekania razem z czekaniem na wynik…. Można osiwieć, a my razem z Tobą na forum….
Najgorsze jest to że tak wszędzie w telewizji trąbią jaka to jest pomoc dla kobiet w ciąży a kiedy już wychodzi cos źle to człowiek zostaje ze wszystkim sam.... smutne to bardzo a czekanie jeszcze dobija dodatkowo....
 
Najgorsze jest to że tak wszędzie w telewizji trąbią jaka to jest pomoc dla kobiet w ciąży a kiedy już wychodzi cos źle to człowiek zostaje ze wszystkim sam.... smutne to bardzo a czekanie jeszcze dobija dodatkowo....
Nie ma wsparcia dla kobiet w ciąży w Polsce. Taki mamy rząd niestety . Badania prentalne na NFZ tylko ze wskazaniem na wiek lub wcześniejsze choroby genetyczne. Czasami komuś się uda prowadzić ciąże na NFZ i przebiega to fajnie.Ja w Łodzi nie widzę takiej możliwości. Próbowałam się dostać na NFZ to w jednej przychodni odpowiedzieli, ze nie praktykują przyjmowania kobiet w ciąży w ciągu 7 dni - a niby jest takie rozporządzenie. A prowadzenie ciąży prywatnie to na prawdę ogromny koszt i nie każdy może sobie na to pozwolić . Po stracie pierwszej ciąży nie wyobrażam sobie prowadzić jej na NFZ. Brak zaufania i częstotliwość wizyt pozostawia wiele do życzenia. Ale wiem ze nie wszędzie tak to działa, ja jestem z Łodzi i tutaj mam niefajne doświadczenia
 
Nie ma wsparcia dla kobiet w ciąży w Polsce. Taki mamy rząd niestety . Badania prentalne na NFZ tylko ze wskazaniem na wiek lub wcześniejsze choroby genetyczne. Czasami komuś się uda prowadzić ciąże na NFZ i przebiega to fajnie.Ja w Łodzi nie widzę takiej możliwości. Próbowałam się dostać na NFZ to w jednej przychodni odpowiedzieli, ze nie praktykują przyjmowania kobiet w ciąży w ciągu 7 dni - a niby jest takie rozporządzenie. A prowadzenie ciąży prywatnie to na prawdę ogromny koszt i nie każdy może sobie na to pozwolić . Po stracie pierwszej ciąży nie wyobrażam sobie prowadzić jej na NFZ. Brak zaufania i częstotliwość wizyt pozostawia wiele do życzenia. Ale wiem ze nie wszędzie tak to działa, ja jestem z Łodzi i tutaj mam niefajne doświadczenia
Prowadzenie czegokolwiek na NFZ jest problematyczne takie odnoszę wrażenie :) nie mówię że nie trafi się dobrych specjalistów, czy dobrego traktowania, ale system jest chory. Dziecko łamie nogę, ma za miesiąc przyjść na prześwietlenie i zdjęcie gipsu- najbliższy termin na prześwietlenie za 3 miesiące, idziesz do lekarza wystawia skierowanie na NFZ na badanie krwi, wchodzisz do laboratorium - nie mają kontraktu z tym lekarzem proszę się udać do innego lab. Moja mama miała operację w tym samym.szpitalu prywatnie i rok później tą samą (wiązadła) na NFZ - traktowanie pacjenta niebo a ziemia... 😢 Itd
 
Dziewczyny właśnie dostałam biegunki nie jakiejś ostrej, brzuch mnie nie boli, myślicie że to może być objaw poronienia? Nie krwawie ale strasznie się zestresowałam bo wiem ze często przed porodem organizm się oczyszcza i właśnie jest biegunka. Wcześniej zjadłam całego pomidora więc może od tego. Kurcze stresuje sie tym.
Ja taz tez miałam po pizzy z kac poprzedniego wieczoru, a tak to raczej raz dziennie i „ nie do końca” ze tak to nazwę wcześniej przed ciaza Milan luźne stolice po bronlemach z trzustka
 
reklama
Do góry