reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Witajcie po świętach! Gratuluje wszystkich ostatnich i dzisiejszych wizyt 😊 trzymam kciuki za najbliższe.
Moja wizyta w czwartek 5.01 nie mogę się doczekać.

Co do objawów, fasolka na Święta zrobiła prezent i mdłości ustąpiły - jadłam praktycznie wszystko to, co zwykle. I kwaśne i słone i słodkie. A od dziś znów zdycham… bierze mnie na wymioty, ale ostatecznie nic. Tylko mi niedobrze od rana i leżę w lozku 😩
 
reklama
Dziewczyny a czy mamy w gronie kogoś komu owszem, towarzyszą mdłości ale nie jakieś potworne, ale ani razu nie wymiotował? Bo mam wrażenie że tylko ja 🙈 myślałam że tak naprawdę niewiele kobiet wymiotuje w ciąży.
Ja również mam mega mdłości ale nie wymiotowałam ani razu ☺️
 
Witam się po świętach 🤍
Bardzo spontanicznie powiedzieliśmy rodzinie męża i moim dziadkom o ciąży. Był ogromny szok. Siostra męża popłakała się ze wzruszenia. Także generalnie nie było tak źle jak myślałam. Totalnej nie podzielałam się takiej wigilii. Organizowaliśmy ją u siebie i byłam przekonana, że 3 godziny i wszysyc się rozejdą. Rodzina moje męża nie jest jakiś super zżyta. A tu niespodzianka, bo siedzieliśmy do nocy. Było dużo śmiechu i rozmów.
 
Hej dziewczyny :) święta święta i po świętach :) my caly czas w ruchu - w międzyczasie zaliczyliśmy 2 imprezki urodzinowe wiec sporo sie dzialo..teraz już w domku i zaczelam troche ogarniac bo jest bałagan a mam mieć gości na kawie , bratowa z córami przyjezdza , przywiezie mi golabki🥰🥰 u mnie milosci nadal są ale o wiele mniejsze , mam nadzieje ze tak już zostanie , na święta co moglam to wcinałam aż do przesady 🤣🤣🤣...

W piątek prenatalne ...mam mega stresa 😪😪

A wszystkim dziewczyna gratuluję udanych wizyt 😍 trzymam kciuki za pozostałe!
 
Dodałam przypadkiem, a nie umiem edytować 🫣
Chciałam jeszcze dosłać, że ja nie wymiotowałam ani razu, ale było blisko.
Nie mam siły dalej, a potrzebuje jej od groma. Moja córka w święta zaczęła biegać jak szalona, wcześniej robiła po pare kroków 😅
Powiedzcie jakich detektorów używacie? Ja miałam poprzednio wypożyczony jumper, ale widzę ze on z tych droższych.
 
Dziewczyny, a ze tak spytam o te detektory, No bo co zrobicie np. Jak na późniejszym etapie nie wychwycicie same bicia serca ? Będziecie jechać na sor czy jak? Przepraszam, ze tak pytam, sama się zastanawiam nad tym czy pożyczać od przyjaciółki taki detektor, tylko czy nie będzie mnie to bardziej stresować? Czy to jest tak ze na późniejszym etapie to jest pewnik, ze się wychwytuje bicie serca?
 
Dziewczyny, a ze tak spytam o te detektory, No bo co zrobicie np. Jak na późniejszym etapie nie wychwycicie same bicia serca ? Będziecie jechać na sor czy jak? Przepraszam, ze tak pytam, sama się zastanawiam nad tym czy pożyczać od przyjaciółki taki detektor, tylko czy nie będzie mnie to bardziej stresować? Czy to jest tak ze na późniejszym etapie to jest pewnik, ze się wychwytuje bicie serca?
Nic nie jest pewnikiem 🤷☹️ ja w drugiej ciąży w czwartek byłam u położnej żeby detektorem znalazła mi tętno bo nie czułam ruchów i niby tętno było a w piątek serduszko na USG już nie biło ☹️ ja jestem sceptycznie do tego nastawiona i nawet teraz jak przykładam to jakoś nie mam pewności czy jeśli wyświetlacz pokazał to 169 to dobrze czy źle zwłaszcza że za chwilę pojawia się moje tętno i oprócz szumów nie słyszę wyraźnego bicia 🙈 czekam cierpliwie na wizytę...
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt oby już tylko takie tutaj były ❤️
 
reklama
Dziewczyny a czy mamy w gronie kogoś komu owszem, towarzyszą mdłości ale nie jakieś potworne, ale ani razu nie wymiotował? Bo mam wrażenie że tylko ja 🙈 myślałam że tak naprawdę niewiele kobiet wymiotuje w ciąży.
Tak, ja wymiotowałam tylko raz na początku i potem już ani razu. Mdłości mnie dopadają znienacka w środku dnia ale nie jakieś ogromne i mijają dość szybko. Też to był dla mnie stres że tak się u mnie dzieje bo koleżanki i kuzynki od początku ciąży praktycznie wymiotowaly codziennie rano a ja rano mam najlepsze samopoczucie a wieczór to już gorzej
 
Do góry