reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Zazdroszczę ja z rana byłam na badaniach i załatwiłam parę spraw na mieście a po powrocie poszłam od razu spać 🙈 teraz biegunka mnie obudziła i znów leze bo niesm siły na nic 😭

Oj te nasze kupy w ciąży albo zaparcia, albo biegunki. Przynajmniej u mnie na zmianę 😂 Też strzeliłam sobie drzemkę ok 14 teraz o niebo lepiej 💪
 
reklama
Hej ☺️ Powtarzałam dziś rano glukozę, tym razem 12h bez jedzenia i wynik 86 wiec jest dobrze. Robiłam tez pełna morfologię, powiedzcie jak kojarzycie, bardzo zmienił Wam się poziom hemoglobiny w ciąży ? Jestem przy dolnej granicy, a zawsze miałam ponad 14… Niby normalne, bo ktoś nam „podbiera” ☺️ Wy jaki macie poziom?
Pewnie teraz też to słabe jedzenie i niedostarczanie wszystkiego co potrzebne robi swoje 🤷🏽‍♀️
U mnie norma jest od 11.2 -15.7, a mi wyszło 13.1 czyli w zasadzie tak po środku:)
 
Cześć Dziewczyny, ja byłam dzisiaj na Pappa, na spacerze i lekkich zakupach. Jak wróciłam dopadl mnie taki niepohamowany napad glodu, że już nie wiedziałam co dalej w siebie "wrzucać", bo kulturalnym jedzeniem tego nie nazwe🤷‍♀️ te napady glodu, bez ostrzeżenia są dla mnie ciężkie, na szczęście zdarzaja się gdzieś raz na tydzień ;-) ale wtedy wszystko mogłabym zjeść naraz byle nie czuć tego gigantycznego ssania... Poza tym mam ochotę na drzemkę, ale chyba obejrzę jakiś świąteczny film, może wprawi mnie chociaż trochę w nastrój, bo na Święta nic jeszcze nie zrobione (od samego myślenia o nich boli mnie głowa :p) Mnie prenatalne wypadają 13+3, miały być 12+2 ale ciąża mi przyspieszyla 🤷‍♀️
P.s. Mnie też teraz łatwo wkurzyc, dziś nawet z koleżanką się pokłóciłam 🤣🤪
 
Hej dziewczyny. Powiedźcie mi w którym tygodniu wypadają wam prenatalne? Bo zastanawiam się czy faktycznie lepiej trochę później np pod koniec 12 tygodnia ... Mi wypada 11+3 i zastanawiam się czy już będzie fajnie wszystko widać ...

Edit: Już doczytałam że temat był :)
 
Ostatnia edycja:
Hej ☺️ Powtarzałam dziś rano glukozę, tym razem 12h bez jedzenia i wynik 86 wiec jest dobrze. Robiłam tez pełna morfologię, powiedzcie jak kojarzycie, bardzo zmienił Wam się poziom hemoglobiny w ciąży ? Jestem przy dolnej granicy, a zawsze miałam ponad 14… Niby normalne, bo ktoś nam „podbiera” ☺️ Wy jaki macie poziom?
Pewnie teraz też to słabe jedzenie i niedostarczanie wszystkiego co potrzebne robi swoje 🤷🏽‍♀️
Oj, też mi morfologia spadła z 13.1 na 12.2, czyli dolna granica 😱 I pozostałe wskaźniki również mi szaleją (leukocyty mam wysokie, a limfocyty niskie). Ale tak jak ktoś tu napisał, w pierwszym trymestrze wszystko wariuje. Lekarka mówiła, żeby się tym nie przejmować. Z żelaza biorę Tardyferon. Fajnie mi ferrytyna przy nim skoczyła - z około 19! do 80 (lekarka mówiła, że najlepiej mieć minimum 60) 🤷🏻‍♀️
 
Ja wróciłam z pracy i już w samochodzie meczyly mnie lekkie mdłości. Jak weszlam do domu to brak siły więc się położyłam, mąż zrobił herbatke miętowa. Brak ochoty na jedzenie. Zaczęłam czytac o prenetalnych, pappa, jakiś wadach, trisomiach i trochę się wystraszyłam więc chyba sobie zapodam jakiś netflix
 
reklama
Do góry