reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Zazdroszczę ja z rana byłam na badaniach i załatwiłam parę spraw na mieście a po powrocie poszłam od razu spać 🙈 teraz biegunka mnie obudziła i znów leze bo niesm siły na nic 😭
To biegunka i mnie dzisiaj zaskoczyła w najmniej oczekiwanym momencie oczywiście 🤪 wyszykowałam się na wigilię z koleżankami, już miałam za parę minut wyjeżdżać, a tu ścisk w żołądku i szybko do toalety. Teraz muszę trochę przeczekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie... Nie miałam wcześniej tego problemu :(
 
reklama
Cześć dziewczyny :) czytam was codziennie z małymi przerwami, gratuluję udanych wizyt oby juz do końca poszlo nam nudno i spokojnie :D bez żadnych przygód, tak sobie codziennie powtarzam. Ja teraz zaczynam 10+6 🤯 juz! 20.12 mam wizytę a 21.12 jadę na badanie krwi do pappa. Stresuje się jak nie wiem. Na prenatalnych chyba będę 13+0. Nie mam już żadnych mdlosci praktycznie, czasami po jedzeniu ale może to od żołądka bo mam różne smaki, ale wahania nastroju są i to mocno nawet nie mam ochoty wychodzić z domu a przed ciążą chętnie odwiedzałam znajomych chyba też boję się o infekcje teraz dużo choróbsk panuje...
 
Hej ☺️ Powtarzałam dziś rano glukozę, tym razem 12h bez jedzenia i wynik 86 wiec jest dobrze. Robiłam tez pełna morfologię, powiedzcie jak kojarzycie, bardzo zmienił Wam się poziom hemoglobiny w ciąży ? Jestem przy dolnej granicy, a zawsze miałam ponad 14… Niby normalne, bo ktoś nam „podbiera” ☺️ Wy jaki macie poziom?
Pewnie teraz też to słabe jedzenie i niedostarczanie wszystkiego co potrzebne robi swoje 🤷🏽‍♀️
 
Te badania krwi ponoc w 1 trymestrze są niemiarodajne, tak szaleją wskazniki przez te zmiany oczywiście jeśli jest wielki spadek lub nadwyzszka to pewnie trzeba powtarzać mi się poprawiła hemoglobina po witaminach z żelazem ale sama juz nie wiem czy to od tego czy po prostu unormowało się:>
 
Hej ☺️ Powtarzałam dziś rano glukozę, tym razem 12h bez jedzenia i wynik 86 wiec jest dobrze. Robiłam tez pełna morfologię, powiedzcie jak kojarzycie, bardzo zmienił Wam się poziom hemoglobiny w ciąży ? Jestem przy dolnej granicy, a zawsze miałam ponad 14… Niby normalne, bo ktoś nam „podbiera” ☺️ Wy jaki macie poziom?
Pewnie teraz też to słabe jedzenie i niedostarczanie wszystkiego co potrzebne robi swoje 🤷🏽‍♀️
Zależy jakie masz normy u siebie. U mnie hemoglobina 7,70 mmol/l, a normy 6,95-9,75.
Glukozę też mam spoko, bo 87 ;)
 
Hej ☺️ Powtarzałam dziś rano glukozę, tym razem 12h bez jedzenia i wynik 86 wiec jest dobrze. Robiłam tez pełna morfologię, powiedzcie jak kojarzycie, bardzo zmienił Wam się poziom hemoglobiny w ciąży ? Jestem przy dolnej granicy, a zawsze miałam ponad 14… Niby normalne, bo ktoś nam „podbiera” ☺️ Wy jaki macie poziom?
Pewnie teraz też to słabe jedzenie i niedostarczanie wszystkiego co potrzebne robi swoje 🤷🏽‍♀️
ja mam normy do 12 o ile się nie mylę a mój wynik 11.4 i dostałam zalecania na zelazo
 
To biegunka i mnie dzisiaj zaskoczyła w najmniej oczekiwanym momencie oczywiście 🤪 wyszykowałam się na wigilię z koleżankami, już miałam za parę minut wyjeżdżać, a tu ścisk w żołądku i szybko do toalety. Teraz muszę trochę przeczekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie... Nie miałam wcześniej tego problemu :(
Ja w tej ciąży miałam tak drugi raz i to po nabiale... Całą ciążę walczę z zaparciami i to tak że muszę się wspomagać syropem... Ale dziś przez ten ból żołądka postanowiłam zjeść jogurt żeby trochę wspomóc florę no i od razu kibel... Dobrze że dołem bo czułam że góra mnie tyrpie 🤮 tak źle i tak nie dobrze... Ale dla poprawy samopoczucia przypomniałam sobie smak dzieciństwa bo ugotowałam buraczkowa z tłuczonymi ziemniakami 😍
 
reklama
Do góry