reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Moja też o 10:00 mąż idzie że mną bo ma wolne. W sumie to najpierw położna a potem lekarz.
Dzisiaj lepszy dzień, o 8:00 zjadłam wafle ryżowe i po drzemce o 10:00 już mnie nie mdliło i po śniadaniu poszłyśmy z córką po prezenty.
Piękne wieści i duże bobaski.💞
Ja tez wizyta w poniedziałek o 18:30 ale tym razem już prenatalne. :) nie mogę uwierzyć jak to zleciało, szok!
Termin z Usg mi się przesunął z 2.07 na 25.06 ale oczywiście zostaje z Wami na grupie, bo jestem tutaj od początku. :)
 
A sprawdzałaś we wszystkich zakładkach? BO jak weszłam na tą stronę FMF to zakładek jest kilka i jakby jedna jest najpopularniejsza - jest ponad 800 lekarzy, a w pozostałych już tylko 400 lub mniej.
sprawdzałam na stronie fetalmedicine.org na głównej liście. Wiem, że ona jest aktualna. Nie widziałam żadnych innych zakładek i nie słyszałam nigdy o innych listach
 
Dziewczyny, już się melduję 🙏
Bardzo mocno trzymałyście te kciuki, za co baaaardzo dziękuję, bo wszystko jest dobrze ❤️ Serduszko bije jak należy, mocno i szybko, wg usg jest 8+3 jednak, więc termin z usg przesunął się na 24.07. ❤️ Dostałam skierowanie na prenatalne, no i krwiak się wchlonął ❤️❤️ Skoczyło mi tylko ciśnienie do 150/95 i muszę notować ciśnienia do następnej wizyty.

Przeczytałam wszystko i cieszę się, że nasze dzisiejsze wizyty poszły tak gładko i mamy piękne dzieciaczki 😎 Dodaję moje małe bobo, które jeszcze jest malutkie na tle Waszych, ale od poprzedniej wizyty mi urosło 😻

Cieszę się, że możemy się tak wspierać na grupie, to naprawdę dodaje otuchy! No i trzymam kciuki za kolejne wizyty, żebyśmy już wszystkie razem mogły dotrwać do porodu 🙏
 

Załączniki

  • Screenshot_20221215_210438_com.android.gallery3d_edit_1285465167768953.jpg
    Screenshot_20221215_210438_com.android.gallery3d_edit_1285465167768953.jpg
    182,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Ja tez wizyta w poniedziałek o 18:30 ale tym razem już prenatalne. :) nie mogę uwierzyć jak to zleciało, szok!
Termin z Usg mi się przesunął z 2.07 na 25.06 ale oczywiście zostaje z Wami na grupie, bo jestem tutaj od początku. :)
W poniedziałek dokładnie dowiem się czy urodzi się na urodziny teściowej 22 lipca czy jak każde z dzieci dwa tygodnie po terminie urodzę.
 
Do góry