reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja aż się boję jutro stanąć na wadze u lekarza, już mam 1.5 kg do przodu.. 😱 Ale też podjadam, bo jak piszecie dziewczyny, gdy tylko mam pusty żołądek, to zaczyna mi być tak niedobrze, że muszę coś zjeść. 😬

Dzisiaj w ogóle to nie mój dzień 😪 Czekam, aż mąż mi przywiezie cieplutkiego pączka, bo chyba mam płaczliwy przed jutrzejszą wizytą. Im dalej, tym mam większe objawy 🙆‍♀️🙆‍♀️ Boję się, że jutro coś złego usłyszę i sobie z tym nie poradzę 😬😬

Ech.. chyba pierwszy raz zawładnęły mną tak hormony 😣😣
 
reklama
Ja aż się boję jutro stanąć na wadze u lekarza, już mam 1.5 kg do przodu.. 😱 Ale też podjadam, bo jak piszecie dziewczyny, gdy tylko mam pusty żołądek, to zaczyna mi być tak niedobrze, że muszę coś zjeść. 😬

Dzisiaj w ogóle to nie mój dzień 😪 Czekam, aż mąż mi przywiezie cieplutkiego pączka, bo chyba mam płaczliwy przed jutrzejszą wizytą. Im dalej, tym mam większe objawy 🙆‍♀️🙆‍♀️ Boję się, że jutro coś złego usłyszę i sobie z tym nie poradzę 😬😬

Ech.. chyba pierwszy raz zawładnęły mną tak hormony 😣😣
Jezu mam dokładnie to samo…. Zamknęłam się w sypialni i płacze, bo ….. uwaga tęsknie za moim rodzinnym domem 😂😂😂 normalnie dziewczyny siedzę i rycze i myśle sobie, ze chciałabym być teraz u mamusi 🤷‍♀️🤦‍♀️🤔
 
Ja aż się boję jutro stanąć na wadze u lekarza, już mam 1.5 kg do przodu.. 😱 Ale też podjadam, bo jak piszecie dziewczyny, gdy tylko mam pusty żołądek, to zaczyna mi być tak niedobrze, że muszę coś zjeść. 😬

Dzisiaj w ogóle to nie mój dzień 😪 Czekam, aż mąż mi przywiezie cieplutkiego pączka, bo chyba mam płaczliwy przed jutrzejszą wizytą. Im dalej, tym mam większe objawy 🙆‍♀️🙆‍♀️ Boję się, że jutro coś złego usłyszę i sobie z tym nie poradzę 😬😬

Ech.. chyba pierwszy raz zawładnęły mną tak hormony 😣😣
Trzymam 🤞🤞🤞❤️❤️❤️
 
Na mdłości polecam bo przetestowałam miksturę mojego męża 😉

2 torebki herbaty owocowej, imbir świeży obrany pocięty w plastry ( na oko, im więcej tym bardziej wyrazisty smak) wrzucić do mniejszego garnka wszystko, zalać wrzątkiem i chwilę gotować na małym ogniu, wcisnąć trochę cytryny. Wlac do kubka, dodać trochę miodu. Pic ciepłe 😀 mi pomaga na mdłości i jest dobre.
 
Na mdłości polecam bo przetestowałam miksturę mojego męża 😉

2 torebki herbaty owocowej, imbir świeży obrany pocięty w plastry ( na oko, im więcej tym bardziej wyrazisty smak) wrzucić do mniejszego garnka wszystko, zalać wrzątkiem i chwilę gotować na małym ogniu, wcisnąć trochę cytryny. Wlac do kubka, dodać trochę miodu. Pic ciepłe 😀 mi pomaga na mdłości i jest dobre.

Muszę spróbować kiedyś tylko imbir wyszedł akurat. Ale dzięki 😊 wszystko trzeba przetestować. Może w końcu coś się znajdzie 😂 bo wiadomo tez, że na każdą zadziała coś innego
 
Ja aż się boję jutro stanąć na wadze u lekarza, już mam 1.5 kg do przodu.. 😱 Ale też podjadam, bo jak piszecie dziewczyny, gdy tylko mam pusty żołądek, to zaczyna mi być tak niedobrze, że muszę coś zjeść. 😬

Dzisiaj w ogóle to nie mój dzień 😪 Czekam, aż mąż mi przywiezie cieplutkiego pączka, bo chyba mam płaczliwy przed jutrzejszą wizytą. Im dalej, tym mam większe objawy 🙆‍♀️🙆‍♀️ Boję się, że jutro coś złego usłyszę i sobie z tym nie poradzę 😬😬

Ech.. chyba pierwszy raz zawładnęły mną tak hormony 😣😣
Boże jutro pędzę po paczka z biala czekolada do pączkarni 🤤 takiego mi smaka zrobiłaś 😅
Waga to też sprawkach hormonów, więc na spokojnie 😉
 
reklama
Do góry