reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej, co do badania pappa to badanie beta hcg jest składową tego badania. Jeśli je ominięcie to będziecie miały po prostu usg pierwszego trymestru.

Jeśli mówimy o wątku prywatnym to będzie miał sens jedynie jeśli ustali się jakiś regulamin. Moim zdaniem powinny być tam tylko osoby aktywne, żeby uniknąć podglądactwa. Wiadomo, że nie trzeba się udzielać codziennie, bo czasem mamy tego czasu mniej, ale raz w tygodniu chyba każda znajdzie czas na napisanie dwóch zdań. Na innym wątku pisałyśmy do osób, które się nie udzielały i po jakimś czasie usuwaliśmy.

To jest moje zdanie, zrobicie jak będziecie chciały 😉
Co do wątku prywatnego popieram całkowicie ;) na pewno chciałabym uniknąć pojawienia się tam przypadkowych osób. Wiele się już słyszało i widziało. Np obecność na prywatnych wątkach np szefostwa czy byłych wścibskich partnerów dziewczyn 😅
 
Ja po wizycie. Wizyta tragedia. 1 grudnia był pęcherzyk i echo zarodka a dziś tylko widziała pęcherzyk proporcjonalny do wieku ciąży a zarodka brak. Fakt lekarz ten sam a sprzęt gorszy bo wizyta na nfz ale już nie wiem co myśleć. Zapisałam się do mojego poprzedniego lekarza który prowadził wcześniej moja ciążę zakończona sukcesem i muszę teraz żyć w niepewności do 23.12
Cos więcej mówiła ?
 
Trochę mnie wystraszyłaś. Ja od farmaceutki usłyszałam wlasnie, ze nie są obojętne dla dziecka, a później naczytałam się w internecie ze jest tez duży problem z odstąpieniem i niektóre kobiety biorą go przez kilka tygodni-albo nawet miesięcy. Bo boja się odstawić, a jak próbowały to wymioty i wszystko wracało jakby ze zdwojoną siłą. Ja wykupiłam je wczoraj, ale nie wzielam. Leży opakowanie i czeka aż będzie znów bardzo tragicznie, mam nadzieje, ze najgorsze mdłości jednak już za mną. Może to będzie takie podświadome uspokojenie mnie, ze w razie w mam skuteczne tabletki pod ręka. 😂 może mdłości się wystraszą i same przejdą 😂😂😂
Zawsze w kryzysowej sytuacji możesz zacząć stosować .Każdy lek nie jest obojętny ale czasem nie mamy wyjścia i też nie powinnyśmy mieć wyrzutów sumienia,że jednak po niego sięgamy .Każdy ma swoją granicę ile jest w stanie znieść i trzeba ją szanować .
 
reklama
Hej dziewczyny, trzymam kciuki za wizyty i serduszka ❤️🙏

Anuszka, co za piękny sen ❤️❤️

Dzisiaj wybieram się do dentysty. Czytałam, że znieczulenie w ciąży jest bezpieczne? 🤔 Któraś była w poprzednich ciążach lub teraz i korzystałyście? 🤔 Boję się, że przy Neoparin będzie rzeź z krwią, jak będzie robić mi zęba i tego nie opanuje 😱😁😁
U mnie w pracy często stomatolodzy proszą o zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do podania znieczulenia .
 
Do góry