reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

U mnie z USG też termin wychodzi na 23.07 i jest serduszko 🙂

Ja miałam robione przed ciążą .

Przez te ,,statystyki" i ,,cuda wianki" boję się pappy .

Super. 3 cm to już duży człowieczek. :)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty ✊✊☺️

A macie dziewczyny jakieś przeczucia co do płci? Albo co byście chciały żeby było. Wiadomo żeby dzidzia była zdrowa i ciąża przebiegała dobrze. Ale takie ,,marzenie" ?

Ja w sumie niewiem, niby chciałabym dziewczynkę ale syn chce brata, no i dla chłopca mam wszystko, nie musiałabym ubranek kupować 🙈
 
reklama
Ja z tymi miłościami tak samo już ich nie było super się czułam w pracy od początku tygodnia a dziś rano jakąś tragedia o 8 klucze przed kibelkiem szarpie mi żołądkiem ale zwymiotować nie mogę:( zrobiłam sobie wolne mam nadzieję że jutro będzie lepiej.
Dziś zaczęłam 9 tydzień:) a wizyta za tydzień w czwartek
 
Co tam u Ciebie? Miałaś wczoraj wizytę u swojego prowadzącego? ;)

@Emka_27 Tym też daj znać jak Twoje samopoczucie ;)
taaak! Dziękuje za pamięć :*
Ostatnio złe się czuje i tylko śpię, nie jestem wstanie udzielać się na forum i w ogóle przeglądać neta bo mi od razu niedobrze, głowa mnie boli itp.

Wizyta super, ciąża rozwija się zgodnie z planem, dostałam skiero na prenatalne i masę innych badań :) Termin porodu 14.07 💚
 
Hej możesz napisać w jakiej dawce brać ta witaminę B6 ?i po jakim czasie odczułaś poprawę? U mnie w 6 tygodniu zaczęły się mdłości ale nie było aż tak źle ,zwykle cały dzień było mi niedobrze a wieczorem wymiotowałam raz ,dwa .Więc w ciągu dnia choć brak apetytu to jednak zmuszałam się coś zjeść i to zostawało w brzuszku .Trwało to około tygodnia i przeszło ....aż do teraz zaczynam 9 tydzień i mam powtórkę z rozrywki tylko tym razem co wezmę do ust to po 20 minutach ląduje w muszli .Na poprzedniej wizycie lekarz zaproponował rozważenie tabletek Xonvea jednak nie są one obojętne dla malucha więc do póki daje radę nie chce nic brać .Jeszcze jedno pytanie czym się ratowałaś w chorobie ? ja mam aktualnie mega zawalone gardło i boli mnie cała szyja po jednej stronie .Mam tylko tabletki do ssania dla ciężarnych ale to raczej jak cukierek owocowy nie pomoże nie zaszkodzi ....

Ja napisałam w pon do mojego ginekologa prowadzącego i kazał mi brać septolete ale to zwykłe 3x1 i dzisiejszą noc była wreszcie znośna. A poza tym to ładuje w siebie dalej te wszystkie domowe sposoby, no i dodatkowo płuczę to gardło woda z solą. Ruszyły mi też zatoki ale jest o wiele lepiej niż było w pon, czuję że to gardło powoli odpuszcza. Bałam się anginy i antybiotyków, bo podobno u mnie w pracy teraz wszyscy mają anginę a jeszcze w piątek tam byłam :/
 
taaak! Dziękuje za pamięć :*
Ostatnio złe się czuje i tylko śpię, nie jestem wstanie udzielać się na forum i w ogóle przeglądać neta bo mi od razu niedobrze, głowa mnie boli itp.

Wizyta super, ciąża rozwija się zgodnie z planem, dostałam skiero na prenatalne i masę innych badań :) Termin porodu 14.07 💚
No to elegancko ;) ja Cię tu pilnuję, żebyś co jakiś czas dała znać co u Was :D
 
Kciuki za dzisiejsze wizyty ✊
Ja właśnie odebrałam wyniki i się zaniepokoilam 🙈 po wie mi któraś czy ten wynik oznacza że już przeszłam Toxo czy ja mam teraz 😱
 
Miałam dodać zdjęcie 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20221207_103726.jpg
    IMG_20221207_103726.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry