reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja jutro, do wczoraj byłam pozytywnie nastawiona ale dzisiaj wstałam z bardzo negatywnym nastawieniem że na pewno będzie coś nie tak bo to przecież ja a ja nie mogę mieć tyle szczęścia żeby wszystko było ok bo to byłoby za dobrze ☹️☹️ panikuję
Weź się ogarnij 🤪🤣🤣🤣🤭 bawisz się we mnie?? Nie polecam 🤪🤣🤣🤣🤭 będzie pięknie , jutro już zobaczysz swojego obcego ( jak to mój mąż stwierdził jak popatrzył na USG i do lekarza to to , a lekarz tak niech pan zobaczy jak macha do pana 🤣🤣🤣 a ten od razu się wzruszył 😍😍 w życiu bym nie podejrzewała że mój mąż będzie tak przeżywał ciążę ❤️) będzie pięknie jutro ❤️❤️
 
Weź się ogarnij 🤪🤣🤣🤣🤭 bawisz się we mnie?? Nie polecam 🤪🤣🤣🤣🤭 będzie pięknie , jutro już zobaczysz swojego obcego ( jak to mój mąż stwierdził jak popatrzył na USG i do lekarza to to , a lekarz tak niech pan zobaczy jak macha do pana 🤣🤣🤣 a ten od razu się wzruszył 😍😍 w życiu bym nie podejrzewała że mój mąż będzie tak przeżywał ciążę ❤️) będzie pięknie jutro ❤️❤️


Albo we mnie, bo ja tez jestem mistrzynią paniki 🤣
Wszystko będzie dobrze, nie możemy zwariować i myśleć Non stop, wiem, ze to trudne . Ale ostatnio ciocia mi powiedziała takie fajne zdanie, wspomniała tez, ze trzeba pamiętać, że nasze nastawienie ma bardzo duze znaczenie. A powiedziała mi: JEST DOBRZE, BĘDZIE LEPIEJ. ♥️♥️♥️ powtarzajcie to sobie jak czymś sie stresujecie, może choć na chwile sie uspokoicie jak uwierzycie ze BĘDZIE DOBRZE.
 
Weź się ogarnij 🤪🤣🤣🤣🤭 bawisz się we mnie?? Nie polecam 🤪🤣🤣🤣🤭 będzie pięknie , jutro już zobaczysz swojego obcego ( jak to mój mąż stwierdził jak popatrzył na USG i do lekarza to to , a lekarz tak niech pan zobaczy jak macha do pana 🤣🤣🤣 a ten od razu się wzruszył 😍😍 w życiu bym nie podejrzewała że mój mąż będzie tak przeżywał ciążę ❤️) będzie pięknie jutro ❤️❤️

Albo we mnie, bo ja tez jestem mistrzynią paniki 🤣
Wszystko będzie dobrze, nie możemy zwariować i myśleć Non stop, wiem, ze to trudne . Ale ostatnio ciocia mi powiedziała takie fajne zdanie, wspomniała tez, ze trzeba pamiętać, że nasze nastawienie ma bardzo duze znaczenie. A powiedziała mi: JEST DOBRZE, BĘDZIE LEPIEJ. ♥️♥️♥️ powtarzajcie to sobie jak czymś sie stresujecie, może choć na chwile sie uspokoicie jak uwierzycie ze BĘDZIE DOBRZE.

Dziewczyny ja nie muszę nikogo naśladować. Ja JESTEM królową paniki a do tego mistrzynią czarnych scenariuszy 😳😜😅
Naprawdę mam nadzieję że będzie dobrze, ale wiem że ta losowość i złośliwość losu bywa nieobliczalna. Muszę przetrwać do jutra........ Zamiast skupić się na pracy do nic nie umiem w niej zrobić i smordze się tak całą dniówkę. Żeby było dobrze bo inaczej to mnie zwolnią a tak nie będą mogli 😂

EDIT:
Jak spanikujecie i będziecie się zastanawiać czy coś nie zaszkodzi to odszukajcie moje posty bo ja prawdopodobnie już o to panikowałam 😜
 
Ostatnia edycja:
Witam się z Wami po małej przerwie urlopowej ;) ile mogłam to Was śledziłam w miarę na bieżąco. Gratulacje dla wszystkich wizytujacych ostatnio! A w szczególności dla @Będęwkoncumama!, bo stworzyłaś tu takie napięcie przed wizytą, że chyba każda z nas się nią stresowała :D
U mnie z objawów już mniejszy ból piersi, w dzień już praktycznie ich nie czuję. Może w 8 tyg to już normalne... Codziennie czuję lekko rozciąganie brzucha, gdyby nie to, to nie czułabym w ogóle że jestem w ciąży.
Oczywiście na urlopie nabawiłam się kaszlu, bo jakby inaczej :) dzisiaj wróciliśmy do Polski i w końcu będę mogła zrobić syrop z cebuli i miodu.
Powodzenia na przyszłych wizytach!
 
możemy po malutku zacząć myśleć o wątku prywatnym to może tam? 😊
Tak, myślę że warto założyć ten wątek prywatny. Wieści po prenatalnych i zdjęcia usg będzie można już dodawać na luzie.

Nie wiem jak Wy sądzicie, ale według mnie do wątku powinny być dodane tylko i wyłącznie dziewczyny, które udzielają się tutaj. I nie chodzi o napisanie jednego postu i to już wystarczy.
Dlatego jeśli jeszcze jakaś część lipcowych mam czyta nas z ukrycia to fajnie by było dać się troszkę poznać przed przejściem na wątek prywatny. Co Wy na to?
 
Tak, myślę że warto założyć ten wątek prywatny. Wieści po prenatalnych i zdjęcia usg będzie można już dodawać na luzie.

Nie wiem jak Wy sądzicie, ale według mnie do wątku powinny być dodane tylko i wyłącznie dziewczyny, które udzielają się tutaj. I nie chodzi o napisanie jednego postu i to już wystarczy.
Dlatego jeśli jeszcze jakaś część lipcowych mam czyta nas z ukrycia to fajnie by było dać się troszkę poznać przed przejściem na wątek prywatny. Co Wy na to?
Tez tak uważam, jest tu nas tak dużo, ze czasem nawet nie ogarniam nikow i np. Pamietam, ze jedna dziewczyna coś pisała, myśle o niej, a potem gorączkowo przeszukuje postów kto to był 😅 Bo w między czasie jest takie nagromadzenie postów, ze gubię rachubę 😂
 
reklama
Byłam dzisiaj zrobić badania. Poszłam do medicover bo mam tam pakiet ale nie mam gina i część badań udało mi się zrobić w ramach niego, a za reszte musiałam zaplacic 420 zł. Następne chyba zrobię w laboratorium przyszpitalnym może bedzie taniej. Też jakoś te moje objawy słabną. Piersi prawie nic, jedynie jak wieczorem ściągam stanik to trochę je czuje, na pewno chodzę do toalety częściej ale też dużo pije wody więc nie wiem czy to wina ciąży. Nie chce się nakręcać, ale jak większość was też mnie nachodzą takie myśli że to jest za piękne żeby moglo być prawdziwe
 
Do góry