reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dzisiaj miałam mega stresujący moment, a mój mąż to już pogotowie chciał wzywać.
Miałam dosyć mocny i długi krwotok z nosa, jak już w końcu ustało, usiadłam w łazience, żeby chwilę odpocząć. Nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami, dalej już pamiętam jakbym głęboko zasnęła. Słyszałam tylko jak mąż wykrzykiwał parę razy moje imię, straciłam przytomność na jakieś 20 sekund.
Jak się ocknęłam byłam w szoku, że leżę na podłodze w łazience a mąż jest nade mną.
Czy ten epizod mógł wpłynąć negatywnie na dziecko? Strasznie się teraz martwię. Jutro będę dzwonić do lekarza, a dzisiaj mam nakaz leżenia (wydany przez męża 😉 )
Uważaj na siebie i odpoczywaj🙂
 
reklama
Na początku 170% później około 130 % 🙈 we wtorek USG i modlę się żeby było serduszko 😔 już raz poronilam ( puste jajo ) w 8 TC ale wtedy beta nie przyrastała w takich wartościach jak teraz ... Jak byłam w tamtym tygodniu na USG to był pęcherzyk ciążowy z zarysem żółtkowego ... Im bliżej wizyty tym większy strach i niepewność 😔 jeszcze hormony buzują że mam ochotę ryczeć ciągle 🙈😔😔
Tez miałam taka sama sytuację jak ty. Za to teraz przyrost jest ok. Ogólnie zrobię powtórkę będę z ciekawości ale kolejnego przyrostu nie będę sprawdzać
 
Tez miałam taka sama sytuację jak ty. Za to teraz przyrost jest ok. Ogólnie zrobię powtórkę będę z ciekawości ale kolejnego przyrostu nie będę sprawdzać
Ja też miałam nie sprawdzać ... Zbadałam dwa razy i miał być koniec ... Ale ze biorę accofil ( od Paśnika ) to po pełnej ampułce robię dla morfologie i przy okazji zrobiłam .... Jajko zniosę do wtorku ... Tak bardzo bym chciała zobaczyć serduszko i usłyszeć że wszystko jest dobrze 🙏🙏🙏🙏
 
Ja też miałam nie sprawdzać ... Zbadałam dwa razy i miał być koniec ... Ale ze biorę accofil ( od Paśnika ) to po pełnej ampułce robię dla morfologie i przy okazji zrobiłam .... Jajko zniosę do wtorku ... Tak bardzo bym chciała zobaczyć serduszko i usłyszeć że wszystko jest dobrze 🙏🙏🙏🙏
Będzie dobrze, nie myśl za dużo😉
 
reklama
Do góry