reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja też mam na jajniku torbiel tylko na lewym, 6.7x4.8 cm. Powiększył się co do wcześniejszej wizyty. Trochę mnie martwi. Jeśli możesz napisać co mówi o tym Twój lekarz. Jakiej wielkości jest twój torbiel?
Co do torbieli na jajniku to ja miałam w pierwszej ciąży. Lekarz wykrył ja na 1 usg w 7 tygodniu i niestety z każdym usg torbiel rosła. I w 16 tygodniu ciazy byłam operowanabo torbiel trzeba było usunąć tak szybko rosła że zagrażala i mnie i dziecku. Ale wszystko skonczylo się dobrze .
 
Już się powoli kończą lipcówki. Mniej więcej wychodzi tp na 31.07, jeśli któraś ostatnią @ miała 24.10. Jest nas tutaj trochę od początku więc można powiedzieć że póki co tworzymy zgrany team 🙂 pytanie czy czekamy jeszcze na kogoś czy zamykamy się w obecnym składzie?
już mi się rzuciło w oczy że są sierpniówki :) także myślę że po weekendzie spokojnie możemy się zamknąć 😊
 
Co do torbieli na jajniku to ja miałam w pierwszej ciąży. Lekarz wykrył ja na 1 usg w 7 tygodniu i niestety z każdym usg torbiel rosła. I w 16 tygodniu ciazy byłam operowanabo torbiel trzeba było usunąć tak szybko rosła że zagrażala i mnie i dziecku. Ale wszystko skonczylo się dobrze .
trochę mnie zmartwiłaś 😥 ja mam torbiel na jednym jajniku 3,5cm a na drugim około 6 cm 😬
 
reklama
Do góry