reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja też mam na jajniku torbiel tylko na lewym, 6.7x4.8 cm. Powiększył się co do wcześniejszej wizyty. Trochę mnie martwi. Jeśli możesz napisać co mówi o tym Twój lekarz. Jakiej wielkości jest twój torbiel?
Co do torbieli na jajniku to ja miałam w pierwszej ciąży. Lekarz wykrył ja na 1 usg w 7 tygodniu i niestety z każdym usg torbiel rosła. I w 16 tygodniu ciazy byłam operowanabo torbiel trzeba było usunąć tak szybko rosła że zagrażala i mnie i dziecku. Ale wszystko skonczylo się dobrze .
 
Już się powoli kończą lipcówki. Mniej więcej wychodzi tp na 31.07, jeśli któraś ostatnią @ miała 24.10. Jest nas tutaj trochę od początku więc można powiedzieć że póki co tworzymy zgrany team 🙂 pytanie czy czekamy jeszcze na kogoś czy zamykamy się w obecnym składzie?
już mi się rzuciło w oczy że są sierpniówki :) także myślę że po weekendzie spokojnie możemy się zamknąć 😊
 
Co do torbieli na jajniku to ja miałam w pierwszej ciąży. Lekarz wykrył ja na 1 usg w 7 tygodniu i niestety z każdym usg torbiel rosła. I w 16 tygodniu ciazy byłam operowanabo torbiel trzeba było usunąć tak szybko rosła że zagrażala i mnie i dziecku. Ale wszystko skonczylo się dobrze .
trochę mnie zmartwiłaś 😥 ja mam torbiel na jednym jajniku 3,5cm a na drugim około 6 cm 😬
 
reklama
Do góry