reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja uważam, że to, że się dochodzi dłużej po cesarce to taki stereotyp. Poród porodowi nierówny. Ja na przykład doszłam bardzo szybko po cesarskim cięciu. Możliwe, że wpłynął na to również mój młody wiek i to, że słuchałam położnej i jak była pionizacja to wstawałam jak kazała, też prostowałam się jak mi kazała mimo bólu. Niektóre Panie po naturalnym na bank dłużej do siebie dochodzą, niż po cesarce i odwrotnie. Lepiej się pozytywnie nastawić, będzie dobrze :)
Tez mi się wydaje ze dużo zależy od nastawienia samej kobiety, od opieki po cesarskim cięciu oraz od predyspozycji naszego organizmu. Znam kobiety które śmigały po cc i w życiu bym nie powiedziała ze miały cc i znam tez takie które dochodziły do siebie mega długo.
 
reklama
Dziewczyny, czy Wam też jest tak potwornie zimno na początku ciąży?🥶 Ubrałam dzisiaj do pracy 3 sweterkowe bluzki i i tak zmarzłam.. nie mogę się rozgrzać. Czytałam że wyższy poziom progesteronu powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych przez co krążenie spowalnia i chyba to jest powód.. Jestem ciekawa czy też tak macie🥺
 
Ja zbytnio się nie stresuje, jestem (po poronieniu) i wierze, ze co będzie to będzie, jeśli ma być dobrze to po prostu wszystko będzie dobrze, jedyne co mnie martwi to duży torbiel w okolicy prawego jajnika, który wyszedł na USG przy pierwszej wizycie. 🙂🙂🙂 a u mnie te objawy ciążowe trochę zanikły, pojawiły się ewentualnie bóle głowy i brak apetytu.
Ja też mam na jajniku torbiel tylko na lewym, 6.7x4.8 cm. Powiększył się co do wcześniejszej wizyty. Trochę mnie martwi. Jeśli możesz napisać co mówi o tym Twój lekarz. Jakiej wielkości jest twój torbiel?
 
Dziewczyny, czy Wam też jest tak potwornie zimno na początku ciąży?[emoji3063] Ubrałam dzisiaj do pracy 3 sweterkowe bluzki i i tak zmarzłam.. nie mogę się rozgrzać. Czytałam że wyższy poziom progesteronu powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych przez co krążenie spowalnia i chyba to jest powód.. Jestem ciekawa czy też tak macie[emoji3064]
Ja tak mam. Zamarzam. Leżę w dresie pod kołdrą, w domu 22.5 a ja się telepię.
 
A kiedy w ogóle robimy wątek zamknięty?
Już się powoli kończą lipcówki. Mniej więcej wychodzi tp na 31.07, jeśli któraś ostatnią @ miała 24.10. Jest nas tutaj trochę od początku więc można powiedzieć że póki co tworzymy zgrany team 🙂 pytanie czy czekamy jeszcze na kogoś czy zamykamy się w obecnym składzie?
 
reklama
Do góry