reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Co do torbieli na jajniku to ja miałam w pierwszej ciąży. Lekarz wykrył ja na 1 usg w 7 tygodniu i niestety z każdym usg torbiel rosła. I w 16 tygodniu ciazy byłam operowanabo torbiel trzeba było usunąć tak szybko rosła że zagrażala i mnie i dziecku. Ale wszystko skonczylo się dobrze .
Jej, to nic się nie uspokoiłam 😔 boję się bo muszę się oszczędzać a na pokładzie dwulatka, nie łatwo jest tylko sobie leżeć i pachnieć i czekać na lepszy czas. Ale pocieszające jest to że przeważnie dobrze się to kończy
 
Dziewczyny jestem załamana. Moja szwagierka ma covida. I dwoje znajomych tez. Wszyscy widzieliśmy sie w sobote, bo robiliśmy wspólne urodziny naszych dzieci. Zaczynam sie martwić, bo od kilku dni pobolewa mnie gardło, ale nic wiecej. Ona narzekała na ból zatok, brak węchu i smaku i ogólne zle samopoczucie.
Może faktycznie nie ma co się jeszcze martwić. Ja w niedzielę byłam na imieninach taty. Zjechało się sporo gości. A przedwczoraj zadzwoniła do mnie siostra z wiadomością, że ma covida (a też była na tych imieninach, siedziałyśmy blisko siebie). Wczoraj teściowa do mnie zadzwoniła, że coś ją bierze (pewnie przejęła od siostry mojej). I obydwie mają te same objawy (gorączka, ból zatok). A mnie, na szczęście, nic nie jest.
 
Dzięki za info tego nigdzie nie wyczytałam wypróbuję na pewno:)
To jeszcze tylko dodam, że pocieszyła mnie informacją, że babki po 30 (ja mam 34), które już mają mniej kolagenu w skórze niż ich młodsze koleżanki, rzadziej mają drastyczne rozstępy, bo skóra nie jest już tak gęsta i latwiej się dostosowuje.
 
reklama
Dziewczyny, czy Wam też jest tak potwornie zimno na początku ciąży?🥶 Ubrałam dzisiaj do pracy 3 sweterkowe bluzki i i tak zmarzłam.. nie mogę się rozgrzać. Czytałam że wyższy poziom progesteronu powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych przez co krążenie spowalnia i chyba to jest powód.. Jestem ciekawa czy też tak macie🥺
ja tam mam!! Marznę non stop, w pracy siedzę w biurze w swetrze i firmowym polarze. Wieczorem próbuje rozgrzać stopy o męża bo aż szczekam zębami.
 
Do góry