reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczyny kurde jak mnie całymi dniami mdłości męczą ale chyba nie mam co narzekać bo wymiotów brak więc chyba nie jest aż tak źle. Zazdroszcze tym które nie mają żadnych objawów i czuja sie super. Może jest tu jakaś z Was ze Szczecina tak z ciekawosci zapytam:-) ?
 
reklama
Hej dziewczyny kurde jak mnie całymi dniami mdłości męczą ale chyba nie mam co narzekać bo wymiotów brak więc chyba nie jest aż tak źle. Zazdroszcze tym które nie mają żadnych objawów i czuja sie super. Może jest tu jakaś z Was ze Szczecina tak z ciekawosci zapytam:-) ?
Ja tez mam cały dzień mdłości jak myśle o mięsie to już jestem prawie w wc a wcześniej normalnie jadłam mięso. Nawet jak mężowi kroilam kurczaka i smażyłam to ledwo wytrzymałam
 
Ja niestety się z Wami żegnam. Wczoraj na USG brak dalszego rozwoju. Odstawiłam leki. Czekam na "oczyszczenie się" A jak nie to w przyszłym tyg zabieg.
Trzymam za Was kciuki! Oby wszystko u Was było dobrze i bez komplikacji.

Tak mi przykro ze musisz przez to przechodzic.
Badz silna i dzielna.
Mam nadzieje ze szybko zostaniesz mama.
Tule cie bardzo mocno.
 
Na LuxMed przyjmuje chyba 4 godz w tyg., wiec o wizycie co miesiąc na pewno można zapomnieć z tym grafikiem, ale przyjmuje w Ovo i w nowej klinice na Jagodnie (no tylko wiadomo 250 zł wizyta i sam mówi, ze w Ovo ma jeszcze lepszy sprzęt). A ten Wurm niemiły, zero zainteresowania - tak go pamietam i chyba miał tez zle opinie na necie. Ale może się coś zmieniło :) Zobacz jeszcze Hapona Marcina. Moja koleżanka z LuxMedu chwaliła tez Barcikowskiego, z kolei w necie opinie są różne. Ostatnio byłam u Wojaka w LuxMed po skierowania, niby miły, ale średnio zainteresowany. Echh… prywatnie lekarze są inni niż Ci w LuxMedzie i maja lepsze sprzęty… Ale koszty kosmiczne, plus nifty, prenatalne… wiadomo to są tysiące:/
Ooo to wobec mnie Wurm był mega miły. Serio. Udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania, był serdeczny, wypytał o pierwszą ciążę, zagadnął coś o syna, przeprowadził badania. Ja miałam właśnie zamiast do Pajtasz iść do Barcikowskiego bo on miał termin ale po przeczytaniu opinii wolałam wybrać Pajtasz i zapłacić za wizytę.
 
Ja dziś wzięłam urlop na żądanie bo tak mi się nie chciało wstać o 5:)
Myślałam ze pospie do południa ale 7:40 oczy jak 5 zł….
Posprzątałam cały dom…i stwierdzam ze chyba doszło mi 30 lat….
Mam taka zadyszkę i ciężkie ruchy…
Jak jakaś stara baba😂
ja tak samo, już nawet poodkurzać nie mam siły bo od razu pachwiny ciągną i brzuch boli.
 
reklama
Ja tez mam cały dzień mdłości jak myśle o mięsie to już jestem prawie w wc a wcześniej normalnie jadłam mięso. Nawet jak mężowi kroilam kurczaka i smażyłam to ledwo wytrzymałam
Z mięsem to u mnie ciekawa historia. W poprzedniej ciąży którą straciłam na początku tego roku odrzuciło mnie od mięsa totalnie i uwaga … zostało mi do dzisiaj także już prawie rok nie jestem w stanie ruszyć mięsa. Gdzie wcześniej uwielbiałam jeść mięso. Raczej już nigdy do mięsa nie wrócę.
 
Do góry