reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A ja dziś wstałam o mam wrażenie ze nie jestem w ciąży 😱 kompletnie nic mi nie jest - cycki jakby żyły mi znikły ( są mniej widoczne) nawet kawa mi smakuje :/ której zapach mnie drażnił ... mam nadzieje ze to po prostu przywilej ze mi nic nie dolega zbyt w tej ciąży a nie powtórka z rozrywki :/ ale jak czytam was to mi zle chyba naprawdę wolałbym kibel przytulać , czuła bym się pewniej. Ej i najgorzej czy któraś ma totalny awers do seksu ? Jeżu mógłby nie istnieć a już czuje w głowie ze starego przeciągam już zbyt długo. Przeciwwskazań w sumie nie mam 😅 ale chęci zerowe. Wiem ze któraś odwrotnie aż zazdroszczę heh :p a napewno moj mąż ;p
Ja dzisiaj tez się świetnie czuje 😉 ale spokojnie, wieczorem może być gorzej. Jakoś się nie stresuje. Wierze ze będzie dobrze 🙂 miii tez się seksu nie chce. Wchodzę do łóżeczka i idę spać. I śpię ładnie do rana 😊 na razie moj mąż jest wyrozumiały 😉 i niech tak zostanie 😂
 
reklama
Witam dziewczyny.[emoji3526]

Trzymam kciuki za wizyty [emoji110][emoji110] dajcie znać po.

Ja dziś po pobraniu krwi - 504 zł poszło.[emoji44][emoji1745] Ale nie robiłam gruby krwi bo mam z poprzedniej ciazy z potwierdzeniem..

Co do kredytu ja też mam stałe, nie zależnie co się dzieje, także ufffff. Bo już mam nie mała ratę.

W poprzedniej ciazy czułam że będzie córką i była, w tej mam mieszane uczucia ale powoli dzieje się tak jak w poprzedniej, zaczynam mieć chęć na słodkie i i jestem wysypana krostami.. chociaż chciałabym mieć chłopca bo to raczej ostatnie dziecko.. ( chociaż nigdy nie mów nigdy ) mój mąż ma 5 braci i ostatni rodzynek to siostra, ja również 2 braci..

Moja prawie 4 latka wczoraj zapytała kiedy będzie miała mała dzidzię w domu ( nic nie wie o ciąży ) [emoji16] i aż się popłakałam.. ah, te hormony..

Miłego dnia.[emoji3526]
Te dzieci to maja radar jakiś. Mój syn tez ostatnio ciagle wypala coś o dzidzi! A noc nie wie jescze
 
A ja dziś wstałam o mam wrażenie ze nie jestem w ciąży 😱 kompletnie nic mi nie jest - cycki jakby żyły mi znikły ( są mniej widoczne) nawet kawa mi smakuje :/ której zapach mnie drażnił ... mam nadzieje ze to po prostu przywilej ze mi nic nie dolega zbyt w tej ciąży a nie powtórka z rozrywki :/ ale jak czytam was to mi zle chyba naprawdę wolałbym kibel przytulać , czuła bym się pewniej. Ej i najgorzej czy któraś ma totalny awers do seksu ? Jeżu mógłby nie istnieć a już czuje w głowie ze starego przeciągam już zbyt długo. Przeciwwskazań w sumie nie mam 😅 ale chęci zerowe. Wiem ze któraś odwrotnie aż zazdroszczę heh :p a napewno moj mąż ;p
Też mam podobnie piersi prawie nie bolą codziennie spr 🤣 ale podtrzymuje mnie fakt że rano wacham kiełbasę i mi śmierdzi to zacieszam że wszystko ok😅🤣🤣🤣
 
A ja dziś wstałam o mam wrażenie ze nie jestem w ciąży 😱 kompletnie nic mi nie jest - cycki jakby żyły mi znikły ( są mniej widoczne) nawet kawa mi smakuje :/ której zapach mnie drażnił ... mam nadzieje ze to po prostu przywilej ze mi nic nie dolega zbyt w tej ciąży a nie powtórka z rozrywki :/ ale jak czytam was to mi zle chyba naprawdę wolałbym kibel przytulać , czuła bym się pewniej. Ej i najgorzej czy któraś ma totalny awers do seksu ? Jeżu mógłby nie istnieć a już czuje w głowie ze starego przeciągam już zbyt długo. Przeciwwskazań w sumie nie mam 😅 ale chęci zerowe. Wiem ze któraś odwrotnie aż zazdroszczę heh :p a napewno moj mąż ;p
Spokojnie, mam podobnie, mam dni że cycki w ogóle nic nie bolą a czasami ( przeważnie w nocy ) każda zmiana pozycji wywołuje taki ból, że się budzę. Kawa też mnie drażnila. Obecnie jej zapach już mi nie przeszkadza, nawet pachnie mi już tak jak zwykle taką kawuuusią ... ale w smaku badal jest bleee.
Obalam mit z odbieraniem urody przez dziewczynki w poprzedniej ciąży bylam piękna hehehe a dziewczynki urodziłam. Ale serio tak jak teraz skorę mialam idealna. Wszyscy mówili że kwitnę i o wiele lepiej wyglądam
U moich dwóch kuzynek podobnie. Obie ,,rozkwitały urodą" jak to się mówi. Jedna już ma tę dziewuszkę, a druga urodzi za 4miesiące. Ta mnie akurat zastanawiała nawet bo szczuplutka zgrabna dziewczyna zamieniła się w okrąglutkiego pulchnego tłuściutkiego pączką a wygląda wprost przepięknie jak z obrazka. No i też w drodze dziewczynka.
Ciekawe naprawdę jak to u mnie będzie bo parę osób już mi też powiedziało że promienieję jakbym odmłodniala .
Wmawiam sobie chłopaka ale coraz bardziej wewnętrznie czuję, że to będzie dziewczynka.
 
reklama
Cześć wszystkim za godzinę mam wizytę bardzo się stresuje 😥 czy Wy też tak się stresujecie?? Trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze i bym usłyszała ❤
Będzie dobrze, staraj się myśleć pozytywnie albo chociaż realistycznie 😉 Ja mam już dwie wizyty za sobą i byłam bardziej podekscytowana niż zestresowana, cieszyłam się, że mogłam zobaczyć moje dziecko i że lekarz podpowie mi co dalej 😉
 
Do góry