reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

A ja dziś wstałam o mam wrażenie ze nie jestem w ciąży 😱 kompletnie nic mi nie jest - cycki jakby żyły mi znikły ( są mniej widoczne) nawet kawa mi smakuje :/ której zapach mnie drażnił ... mam nadzieje ze to po prostu przywilej ze mi nic nie dolega zbyt w tej ciąży a nie powtórka z rozrywki :/ ale jak czytam was to mi zle chyba naprawdę wolałbym kibel przytulać , czuła bym się pewniej. Ej i najgorzej czy któraś ma totalny awers do seksu ? Jeżu mógłby nie istnieć a już czuje w głowie ze starego przeciągam już zbyt długo. Przeciwwskazań w sumie nie mam 😅 ale chęci zerowe. Wiem ze któraś odwrotnie aż zazdroszczę heh :p a napewno moj mąż ;p
Ja nie mam wcale ochoty a po drugie to nam nie wolno czyli wszystko w normie 😅😂🤣
 
reklama
Mam dokładnie tak samo… co dzień mandarynki, a lekarka mówiła żeby uważać z cytrusami… słodycze tak samo pochłaniam…


Mnie tez tak wysypuje, i włosy się przetłuszczają…
Wogole wygladam okropnie…
Ponoć dziewczynki odbierają mamie w ciąży urodę a chłopcy dodają😂

Mój miał 140 to chyba nie da się wróżyć ;)

Ja tez na szczescie jeszcze przez 5 lat stałe oprocentowanie…

Witam się piękne :)
Wreszcie dziś wstałam z jakaś chęcią do działania, mam nadzieje ze szybko nie opadnie…:)
Ostatnie dni byłam jak parowóz… ledwo się ruszałam, zadyszka, sapanie, spanie w każdej możliwej chwili…

Dziewczyny powiedzcie mi, czy Wam waga już idzie w gore?
Ja już 2 kg przybralam a to dopiero 8+3….
Jak tak dalej będzie to znów wyląduje na porodówce plus 30 kg😭
Obalam mit z odbieraniem urody przez dziewczynki w poprzedniej ciąży bylam piękna hehehe a dziewczynki urodziłam. Ale serio tak jak teraz skorę mialam idealna. Wszyscy mówili że kwitnę i o wiele lepiej wyglądam
 
O rety , a ja marzę kiedy mi to wszystko przejdzie i będę się czuła normalnie . Nie mam siły się nawet cieszyć że wszystko ok. Nie poznaje siebie . W poprzedniej ciąży to jak tylko test pozytywny wyszedł to pobiegłam do mamy żeby mnie na drutach nauczyła robić - oczywiście nie mówiłam po co mi to- postanowiłam sobie że 3 dziecko to już tylko na wielorazowych pieluszkach będzie . I chciałabym sama coś zrobić . No a że ciąża się nie rozwinęła to i na drutach dalej nie umiem nic .
Mi też przez te dolegliwosci ciezko się cieszyć, ja to porownuję do kaca giganta, tyle, ze kac nie trwa 4 tygodnie… a stresować i tak się stresuję czy dzidzi będzie zdrowe, więc te dolegliwosci na nic mi nie są potrzebne.
Co do teorii o tętnie to u mnie się sprawdziło- córcia miała wyższe od synka, więc teraz wypadałoby na dziewusię, było 180 w 9 tyg.
 
Witam dziewczyny.[emoji3526]

Trzymam kciuki za wizyty [emoji110][emoji110] dajcie znać po.

Ja dziś po pobraniu krwi - 504 zł poszło.[emoji44][emoji1745] Ale nie robiłam gruby krwi bo mam z poprzedniej ciazy z potwierdzeniem..

Co do kredytu ja też mam stałe, nie zależnie co się dzieje, także ufffff. Bo już mam nie mała ratę.

W poprzedniej ciazy czułam że będzie córką i była, w tej mam mieszane uczucia ale powoli dzieje się tak jak w poprzedniej, zaczynam mieć chęć na słodkie i i jestem wysypana krostami.. chociaż chciałabym mieć chłopca bo to raczej ostatnie dziecko.. ( chociaż nigdy nie mów nigdy ) mój mąż ma 5 braci i ostatni rodzynek to siostra, ja również 2 braci..

Moja prawie 4 latka wczoraj zapytała kiedy będzie miała mała dzidzię w domu ( nic nie wie o ciąży ) [emoji16] i aż się popłakałam.. ah, te hormony..

Miłego dnia.[emoji3526]
 
Dużo jem do popołudnia, po polusniu mnie odrzuca i mi niedobrze [emoji28] dzisiaj mam 7+2 i plus 1kg
Mam dokładnie tak samo… co dzień mandarynki, a lekarka mówiła żeby uważać z cytrusami… słodycze tak samo pochłaniam…


Mnie tez tak wysypuje, i włosy się przetłuszczają…
Wogole wygladam okropnie…
Ponoć dziewczynki odbierają mamie w ciąży urodę a chłopcy dodają[emoji23]

Mój miał 140 to chyba nie da się wróżyć ;)

Ja tez na szczescie jeszcze przez 5 lat stałe oprocentowanie…

Witam się piękne :)
Wreszcie dziś wstałam z jakaś chęcią do działania, mam nadzieje ze szybko nie opadnie…:)
Ostatnie dni byłam jak parowóz… ledwo się ruszałam, zadyszka, sapanie, spanie w każdej możliwej chwili…

Dziewczyny powiedzcie mi, czy Wam waga już idzie w gore?
Ja już 2 kg przybralam a to dopiero 8+3….
Jak tak dalej będzie to znów wyląduje na porodówce plus 30 kg[emoji24]
 
Moja pierwsza beta była poniżej 80, z synem też .... Ale też o tym słyszałam...
Czytałam jeszcze gdzieś co do płci że wysoka beta na początku zwiastuje córkę. [emoji1787] No to będę miała 3 córeczkę. Już nie mogę się doczekać jak wszystkie będziemy miały te drugie prenatalne
 
Obalam mit z odbieraniem urody przez dziewczynki w poprzedniej ciąży bylam piękna hehehe a dziewczynki urodziłam. Ale serio tak jak teraz skorę mialam idealna. Wszyscy mówili że kwitnę i o wiele lepiej wyglądam
Ja się dołożę do obalania, moja przyjaciółka miała piękna cerę, ślicznie wyglądała, a moja cera to był jeden wielki zart. Ona ma córkę, ja syna.
 
reklama
Do góry