reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

mnie odrzuca od warzyw, nie moge jakos ich jesc, a wy tez tak macie?
Mi zielony ogórek smakuje i śmierdzi ryba, Boże nawet jak pomyślę to mi źle. Ja uwielbiałam zieleninę, praktycznie codziennie czy do drugiego dania czy na kolację a odkąd jestem w ciąży nie dam rady, najbardziej odrzuciło mnie od zieleniny, aż dziwnie mi
 
reklama
mnie odrzuca od warzyw, nie moge jakos ich jesc, a wy tez tak macie?
Ja tylko pomidory jem jak szalona…
Reszta warzyw mogłaby nie istnieć..:
Wogole mam wrażenie ze smakują mi tylko słodkie rzeczy inne jem z niechęcią…

Ja marze o córce teraz…ale nie mam żadnych przeczuć…
W ciąży z synem od razu czułam ze syn i potwierdziło sie już na pierwszych prenatalnych…
 
Dziewczynki! Serduszko przestało bić. To mój 3 taki przypadek. Ale Wy się nie stresujcie[emoji3590] U Was na pewno będzie wszystko dobrze[emoji3590] Trzymam kciuki!
Trzymam kciuki żebys szybciutko mogła cieszyć się szczęśliwa 9 miesięczną ciąża. [emoji110][emoji3590]
W którym byłaś tygodniu ? Przepraszam za nietakt, jeżeli nie chcesz nie odpowiadaj..

Ale z całego serduszka trzymam za Ciebie kciuki. [emoji110]
 
Cześć wszystkim za godzinę mam wizytę bardzo się stresuje [emoji26] czy Wy też tak się stresujecie?? Trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze i bym usłyszała [emoji173]
Zawsze przed wizytą jest stres. Będzie dobrze.. trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji173]️ myśl pozytywnie [emoji4]
 
Przed każdą wizyta mam mega stres... Jutro mam wizytę (jeszcze się nie stresuje) ale dzisiaj po południu pewnie się zacznie .... Mimo, że w poniedziałek w szpitalu widziałam, że dzidziul ma się dobrze.
Cześć wszystkim za godzinę mam wizytę bardzo się stresuje [emoji26] czy Wy też tak się stresujecie?? Trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze i bym usłyszała [emoji173]
 
reklama
Do góry