reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć, dziewczyny. Nie odzywam się narazie, bo mam podły nastrój i czarne myśli w kółko, więc wolę się nie odzywać. Równo za tydzień mam wizytę i wtedy, jeśli będzie wszystko ok, to idę na L4, myślę, że kamień z serca spadnie i czarne myśli odejdą, a narazie... Czytam, kibicuje, przykro mi jak, któras traci ciąże.
Pisałyście o problemach że skóra, kurcze ja się czuje jakbym miała AZS pełnoobjawowy. Twarz w plamach, ramiona wysypane, skóra sucha szorstka, swędzącą, pięty popękały mi kosmicznie. Ogólnie skórny dramat. I non stop marznę. Uff nie cierpię zimy. Trzymajcie się cieplutko.
 
reklama
Dziewczyny a czy lekarz wam zlecał badanie krzepliwości krwi (d-dimery) . Rozmawiałam przed chwilą z przyjaciółką i ona długo się leczyła i dzięki inv niedawno urodziła drugie dziecko. I jej lekarz co wizytę właśnie zlecał d-dimery i do tego on podobno każdej swojej pacjentce przepisuje clexane od początku . I aż mnie zestresowała bo ja mam 2 dzieci a nigdy tego nie badałam . Clexane brałam w 1 ciąży ale to przy cholestazie
 
Cześć, dziewczyny. Nie odzywam się narazie, bo mam podły nastrój i czarne myśli w kółko, więc wolę się nie odzywać. Równo za tydzień mam wizytę i wtedy, jeśli będzie wszystko ok, to idę na L4, myślę, że kamień z serca spadnie i czarne myśli odejdą, a narazie... Czytam, kibicuje, przykro mi jak, któras traci ciąże.
Pisałyście o problemach że skóra, kurcze ja się czuje jakbym miała AZS pełnoobjawowy. Twarz w plamach, ramiona wysypane, skóra sucha szorstka, swędzącą, pięty popękały mi kosmicznie. Ogólnie skórny dramat. I non stop marznę. Uff nie cierpię zimy. Trzymajcie się cieplutko.
Ochhh mi też ciągle zimno! Okropnie to znoszę, chociaż teraz już ciut lepiej. Dwa tygodnie temu było fatalnie.
 
Cześć, dziewczyny. Nie odzywam się narazie, bo mam podły nastrój i czarne myśli w kółko, więc wolę się nie odzywać. Równo za tydzień mam wizytę i wtedy, jeśli będzie wszystko ok, to idę na L4, myślę, że kamień z serca spadnie i czarne myśli odejdą, a narazie... Czytam, kibicuje, przykro mi jak, któras traci ciąże.
Pisałyście o problemach że skóra, kurcze ja się czuje jakbym miała AZS pełnoobjawowy. Twarz w plamach, ramiona wysypane, skóra sucha szorstka, swędzącą, pięty popękały mi kosmicznie. Ogólnie skórny dramat. I non stop marznę. Uff nie cierpię zimy. Trzymajcie się cieplutko.
Ty też się trzymaj cieplutko 🙂 i uszy do góry 🙂
 
Oczywiście że dam znać, mówią do 10 dni roboczych ale często są szybciej. Sanco są napewno szybsze
Sanco niby do 5 dni roboczych dlatego też się na nie po części zdecydowałam. Chciałam mieć wynik przed usg I trymestru i pappą co by się nie stresować jakby pappa wyszła jakaś średnia.
 
reklama
Sanco niby do 5 dni roboczych dlatego też się na nie po części zdecydowałam. Chciałam mieć wynik przed usg I trymestru i pappą co by się nie stresować jakby pappa wyszła jakaś średnia.
Też robię Sanco. Myślę, że to i usg wystarczy. Tym bardziej, że to w klinice, w ktorej sie leczymy wiec bedzie wszystko w jednym miejscu. Zaskoczyła mnie tylko kobitka w rejestracji, bo mimo, że mieliśmy dwa skierowania od lekarza - jedno na usg+pappa, a drugie juz na samo Sanco. A ona, że skoro chcemy Sanco, to już bez pappa... I w sumie tak do dzisiaj nie wiemy co robić. Jestesmy umowieni na 27 grudnia wiec wtedy rozstrzygniemy.
 
Do góry