reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Jak tak czytam tu na forum to dużo z was poronilo i ja tez się boje ze to może mnie spotkać 😭🥶😱 tez macie taki strach ?
 
Jak tak czytam tu na forum to dużo z was poronilo i ja tez się boje ze to może mnie spotkać 😭🥶😱 tez macie taki strach ?
Przy pierwszej ciąży w ogóle się nie stresowałam i nie myślałam, że coś złego może się przydarzyć.
W drugiej był delikatny stres, a w obecnej na początku bardzo się bałam i stresowałam. Teraz już lepiej, chociaż niepokój cały czas pozostaje
 
Czy ktoras z Was tak jak ja planuje powiedzieć o ciąży rodzinie w Święta?
Oj bardzo mnie korci żeby rodzicom i teściom podarować pudełeczka ze zdj usg na święta. Ale z drugiej strony będę tylko po 1 wizycie i chyba za wcześnie… jest jeszcze w styczniu Dzień Babci i Dzień Dziadka 😉 także rozważam cały czas… zreszta jutro jedziemy do szwagra i będę musiała się nakombinować bo zawsze ze szwagierka pijemy winko…. Boje się ze będę musiała jej wyznać prawdę bo tak mi będzie wiercić dziurę 😂
 
Czy ktoras z Was tak jak ja planuje powiedzieć o ciąży rodzinie w Święta?🥰
Ja w drugi dzień świąt o ile zdarzy się okazja. Właściwie moi rodzice wiedzą, teściom najchętniej powiedziałabym na 18 urodziny dziecka, a jakoś reszcie rodziny nie mam potrzeby takiej żeby mówić. Jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to jakoś nie będę z tego robić ogłoszenia.
 
Tez właśnie chciałam czekać do drugiego ale matka mi szyki popsuła bo robi wigilie u nas i jak nie będę pic to pędzie podejrzane i już się domyśla i nie wiem co robić :/
Powiedz, że bierzesz antybiotyki czy coś. Już wcześniej nagraj temat że coś Cię ucho boli i tuż przed świętami oznajm, że dostałaś antybiotyki. Ja mam taki plan.
 
reklama
Jak tak czytam tu na forum to dużo z was poronilo i ja tez się boje ze to może mnie spotkać 😭🥶😱 tez macie taki strach ?
Mam już 2 dzieci z ciąż prawidłowych i wiem, ze taka myśl w ogóle mi przez głowę nie przeszła… dopiero jak tego doświadczyłam, to chyba bardziej do ciąży podchodzę z dystansem i strachem aniżeli z radością… nawet zauwazylam ze moj mąż się od tego tematy dystansuje. Wtedy zawsze bardzo się cieszyl, nie mógł przemilczeć - tym razem nie chwali się nikomu, nie mówię ze się nie cieszy, ale wiedzę ze juz tez wie, ze nie zawsze jest dobrze…
 
Do góry