reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Moje dziecko to był dramat w kwestii spania. Wszystkie plany o osobnym pokoju osobnym spaniu poszły w odstawkę. Musiałam zmienić. Jego łóżeczko mogłabym śmiało sprzedać jako „nowe”. Nie bez przyczyny tyle czasu był jedynakiem.
Ja chyba najbardziej się tego obawiam, ze czeka mnie poraz kolejny spanie we troje 😂 corka u nas była bardziej wymagająca i mimo ze zasypiała u siebie to i tak u nas w nocy ladowala 😂 nie dało jej się odłożyć do łóżeczka…
 
reklama
Etam, da się [emoji2960], mój w łóżeczku ze szczebelkami spał chyba raz, po porodzie na początku spał w dostawce, a od jakiegoś lipca (?) 2020 śpi tylko z nami [emoji6]
Moje dziecko to był dramat w kwestii spania. Wszystkie plany o osobnym pokoju osobnym spaniu poszły w odstawkę. Musiałam zmienić. Jego łóżeczko mogłabym śmiało sprzedać jako „nowe”. Nie bez przyczyny tyle czasu był jedynakiem.
 
A ja mam kontakt z koleżanką z porodówki 😄
Ja tez mam kontakt 😉 w ogóle wiecie co nas tak naprawdę połączyło? Mojemu synkowi nie wychodziło za nic w świecie badanie słuchu. Ani na jedno ani na drugie ucho. Wychodziłyśmy ze szpitala z dużym prawdopodobieństwem głuchoty. Pamietam jak ona mnie wtedy pocieszała ❤️ Po 3 latach mnie odnalazła. Z informacja ze urodziła 3 dziecko. I także nie wyszło im badanie słuchu… moj synek był bardzo zalany wodami, bo kolejne badanie na specjalistycznym już sprzęcie po 3 miesiącach wyszło prawidłowo. Jej synek niestety jest głuchy 😢 ale całe szczęście są już po operacji wszczepienia implantów 👍
 
Ja tez mam kontakt 😉 w ogóle wiecie co nas tak naprawdę połączyło? Mojemu synkowi nie wychodziło za nic w świecie badanie słuchu. Ani na jedno ani na drugie ucho. Wychodziłyśmy ze szpitala z dużym prawdopodobieństwem głuchoty. Pamietam jak ona mnie wtedy pocieszała ❤️ Po 3 latach mnie odnalazła. Z informacja ze urodziła 3 dziecko. I także nie wyszło im badanie słuchu… moj synek był bardzo zalany wodami, bo kolejne badanie na specjalistycznym już sprzęcie po 3 miesiącach wyszło prawidłowo. Jej synek niestety jest głuchy 😢 ale całe szczęście są już po operacji wszczepienia implantów 👍
A powiedz mi proszę, czy te implanty zapewnią mu już słuch czy po prostu coś poprawiają ale i tak trzeba będzie komunikować się w migowym. U mojego syna też na początku nie chciało wyjść badanie na jedno ucho. Trzeba było dobrze wyczyścić i się udało. Stres okropny..
 
A powiedz mi proszę, czy te implanty zapewnią mu już słuch czy po prostu coś poprawiają ale i tak trzeba będzie komunikować się w migowym. U mojego syna też na początku nie chciało wyjść badanie na jedno ucho. Trzeba było dobrze wyczyścić i się udało. Stres okropny..
Mały miał niecałe 2 lata jak wszczepiono mu pierwszy implant. Drugi mozna było dopiero po roku wszczepiać. No on w ogóle nic nie słyszał… ale mając te implanty słyszy normalnie. Można się z nim porozumiewać za pomocą mowy 😊
 
Co do naszego forum jak byłam z synkiem w ciąży to mamy fantastyczny kontakt do dziś. Widziałyśmy się dwa razy większą ekipą w tym z @Ewelina-elf a tak to miałam przyjemność gościć kilka dziewczyn u siebie, albo ja byłam w odwiedzinach jak np. zabrałam syna w wakacje nad morze (polecieliśmy na kilka dni we dwoje), innym razem jadąc na wakacje w góry itd. Dziewczyny są mi mega bliskie. Z dziewczyną z porodówki miałam też bardzo długo kontakt. Nasze dzieci później chodziły do jednego żłobka :) widziałyśmy się na sushi. Natomiast powiem Wam, że dodałam się do jednej grupy na fb I się wypisałam. Nie da się czytać niektórych kobiet, tego jak jadą po innych kobietach. No coś okropnego.
 
reklama
Mały miał niecałe 2 lata jak wszczepiono mu pierwszy implant. Drugi mozna było dopiero po roku wszczepiać. No on w ogóle nic nie słyszał… ale mając te implanty słyszy normalnie. Można się z nim porozumiewać za pomocą mowy 😊
Super! Niesamowite jak poszła ta technologia do przodu! Coś niesamowitego ❤️Takie implanty są refundowane czy trzeba samemu zapłacić?
 
Do góry