reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja jutro wizyta o 13,40 i już troche mam stres, teraz mam 10 tyg i właśnie w tamtym roku w 10 tyg strata.
Będę mocno trzymać kciuki! 🌈🌈 musi byc dobrze❤️
ja mam lepsze wyniki niż w poprzednich ciążach i jestem trochę dalej - czyli odpowiedni zarodek oraz dobrze bijące serduszko, ale martwię się że prcherzyk ciążowy ma tylko 9mm. Lekarz powiedział że wszystko ok, ale to zamartwianie się chyba nigdy nie skończy!
 
Oj tak, ja tak samo mialam. Mojemu kuzynowi podpadała moja 5, bo miałam na niej jakiś punkcik przebarwiony. Chcial obserwować, ale nie dawał mu spokoju, zrobił jego zdjęcie i w środku masakra, aż był w szoku
a to nie jest tak, ze w drugim trymestrze można leczyć? Czy cos mi się myli 🤔 tez musze sie zapisac,bo mi sie kamien zbiera tak, ze hej...
 
Ja jutro wizyta o 13,40 i już troche mam stres, teraz mam 10 tyg i właśnie w tamtym roku w 10 tyg strata.
Przepraszam, ze tak pytam i dziewczyny, za ten temat 🙏🏻 ale czy jak jest strata to jest plamienie? Czy różnie może być?

Tak czasem się zastanawiam jak objawow nie czuje, do wizyty daleko czy wszystko okej 🙄
 
Różnie się czuje, ale na pewno trochę gorzej niż przed ciąża. Zazwyczaj z braku slonca łapie mnie przygnębienie w lutym, a tu już nie mam chęci do wielu rzeczy.
Strasznie czuje sie ;( o 3 się budzę i spac do rana nie mogę dramat 4-5 h śpię codziennie i w pracy jak zombi -_-
 
reklama
Do góry