reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja się cieszę, że mem teściów którzy ani razu nie dali nam odczuć, że : rok po ślubie a wy dalej nic ??? Ogólnie to w ogóle są wspaniali bo kompletnie nie mieszają się w nasze życie.
Co do moich rodziców to ciągle były pytania : kiedy, kiedy, kiedy??? Potem na bank będą pytania o następne i też kiedy.
Był też moment gdy strasznie mnie wpieniało, że rodzice co rusz jeździli do mojego brata i rodziny jego żony i w sumie do dziś ciągle opowiadają tylko o nich, a do nas na kawę tylko na urodziny plus przy okazji gdy podjadą na cmentarz do dziadka. Ale..
Ale gdy tak myślę, to może i lepiej. Dopiero co w ciążę zaszłam, a już parę spin miałam. A dopiero w 7tyg jestem.
Głównie przez te pradawne zabobony starych bab. Że do fryzjera nie mogę teraz iść, że ja i tak na matkę chrzestną nie mogę iść ( byłam brana pod uwagę ale ostatecznie wybór padł na mojego męża ) ale w ogóle te hasło że musiałabym odmówić bo nie wolno, że mam przestać nosić wszelkie naszyjniki i łańcuszki ...
Zawsze się znajdzie ktoś kto wie 100% razy lepiej.
Rok po ślubie i się domagali? Serio? To dobrze, że nie trafili na mnie ;P Moi rodzice musieli 5 lat po ślubie czekać aż będzie pierwszy wnuk, a na drugie w brzuchu kolejne 4.. 10 rocznicę ślubu będziemy obchodzić z dwójką na pokładzie bo mamy w lipcu 2022 :D I nie dla tego, że nie mogłam bo syn w drugim cyklu, a teraz w pierwszym ;) tylko po prostu ja raczej z tych osób które wszystko planują dokładnie, więc wszystko musiało się zgadzać :D No i synek był bardzo absorbujący. Miałam uczucie, że drugie byłoby z krzywdą dla niego i dla drugiego bąbelka. Teraz jest dużo bardziej samodzielny i rozumny. Już oczami wyobraźni widzę go jak będzie pomagać przy rodzeństwie, bo opiekuńczy jest dla malutkich dzieci.
 
reklama
w moim mieszkaniu normy wyglądają tak jak na zdjęciu.
Mój ginekolog powiedział że 14 to zdecydowanie za mało jak na tak wczesną ciążę jak moja.
Jak u was podają do 460 to może w innych jednostkach? 🤔🤔
Jezu- nie miało być mieszkaniu tylko laboratorium 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ w tej ciąży czuje się taka otępiała jak po przejściu covida 😬😬😬
 
U mnie to wygląda tak. Kompletnie się nie znam [emoji85]
w moim mieszkaniu normy wyglądają tak jak na zdjęciu.
Mój ginekolog powiedział że 14 to zdecydowanie za mało jak na tak wczesną ciążę jak moja.
Jak u was podają do 460 to może w innych jednostkach? [emoji848][emoji848]
IMG_20211118_220357.jpeg
 
W normach laboratorium sie spokojnie lapie. Bo tam jest, ze w 1 trymestrze moze byc nawet do 460.
Z kolei jak czytam waszs wpisy i macie po max 25 a ja tu 62 to sobie mysle co ze mna jest nie tak 😅
Porównując swoją wartość progesteronu z innymi dziewczynami pamiętaj jeszcze o tym aby zwrócić uwagę na jednostke w której podana jest jego wartość 👍
 
Ratunku! Dziewczyny, dzisiaj jest 7+0, zauważyłam u siebie plamienie 😔 zauważyłam na papierze... nie boli mnie brzuch jakoś specjalnie, czasami ciągnie w podbrzuszu od kilku tygodni. Nie biorę zadnych leków. Strasznie się boje..
Zadzwoń do lekarza i umów się na szybką wizytę. Zapewne dostaniesz duohaston. Odpoczywaj dużo i spróbuj nie stresować. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok
 
reklama
Chłop to chłop, to nie on jest w ciąży 😅
A gdyby miał tę głowicę ?
A maluszek jest jeszcze tak maluśki że nawet nie wie co się dzieje.

Mój mi mówi, że im bliżej do wizyty tym robię się bardziej nerwowa.
Nie bez powodu pierwsze badania trwają dosłownie chwilę. USG jest obciążające dla zarodka 🙂 Dlatego ufajmy lekarzom
 
Do góry