reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
U mnie to wygląda tak. Kompletnie się nie znam [emoji85]Zobacz załącznik 1338221
u mnie jest w ng/ml a u Ciebie nmol, więc chyba nie ma co porównywać 😬😁 i tak nie mam pojęcia ile by to było w przeliczeniu, a mój mózg działa ze zbyt dużym utrudnieniem żeby się nad tym zastanawiać
 

Załączniki

  • ae86bb8d-bd65-4bb8-adb3-d9e761e29e3a.jpg
    ae86bb8d-bd65-4bb8-adb3-d9e761e29e3a.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 36
Ja dzis caly dzien totalnie bez objawow. No jak reka odjal. Naprawde az mnie to niepokoi ze tak moze byc. Tylko lekko pod dotykiem cycki bola. Oczywiscie nie pamietam jak bylo w poprzednich ciazach 😑
 
Czy Dziewczyny przyjmujące duphaston macie go przyjmować do końca 1 trymestru? Ja mam znowu jakieś lekkie plamienia, duphaston 3 razy 1, kolejne opakowanie 2 razy 1 i odstawić. A to będzie jakiś 9-10 tydzień 🤦 nic z tego nie rozumiem? Wiecie jak u Was będzie?
W pierwszej ciąży odstawiłam po skończony opakowaniu w 12/13tc. Duphaston przyjmuje się do czasu wykształcenia się łożyska, który wowvzas przejmuje odpowiedzialność za progesteron. Dopytaj przy następnej wizycie to dowiesz się na pewno xzy tak miał na myśli:)
 
Czy Dziewczyny przyjmujące duphaston macie go przyjmować do końca 1 trymestru? Ja mam znowu jakieś lekkie plamienia, duphaston 3 razy 1, kolejne opakowanie 2 razy 1 i odstawić. A to będzie jakiś 9-10 tydzień 🤦 nic z tego nie rozumiem? Wiecie jak u Was będzie?
w pierwszej ciąży odstawiłam w ok 16 tc, ale musiałam wrócić w 23 jak mi sie szyjka skróciła
 
reklama
Dziewczyny panikuje :( wstalam na siku i dopadl mnie bol brzucha :( lewostronny ale to taki slurczowy :( lewa strona bol/ skurcz przejscie na noge i kregoslup ledziowy :( trwa to od 15min z przerwami :( wzielam nospe latam do lazienki nie wodze plamienia miala tak ktoras? :((
 
Do góry