reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, które brały Pregna Start czy dalej je bierzecie czekając na zalecenia lekarza czy zmieniłyście suple na inne?
 
Apropo pierwszej wizyty u ginekologa, pierwsze USG jest przez pochwę, dobrze myślę? A kiedy zaczynają się USG przez powłoki brzuszne?
Tak, pierwsze są transwaginalne. Myślę, że przez brzuch to dopiero w drugim trymestrze, jak nie później. Od środka lepiej wszystko widać ;)
 
Cześć, nieśmiało się przywitam 👋 Werka, lat 30 i mam nadzieję że tym razem się uda. W lipcu zaszłam w ciążę po niecałym roku starań, ale niestety okazała się pozamaciczną i miałam laparoskopie (jajowod zachowany). Teraz był to drugi cykl stymulowany lametta+ovitrelle I się udało! Bardzo się boję po ostatnich przejściach czy tym razem wszystko będzie dobrze i narazie nie potrafię się tak cieszyć. Zrobiłam dziś betę-465, wg Flo to 4 tydz. Czuje się dobrze, tylko czuje delikatne ciągnięcie w brzuchu. W środę zrobię kolejną żeby sprawdzić przyrost i mam nadzieję że wtedy się trochę uspokoję 😀 do swojego lekarza mam w planach wybrać się pod koniec tygodnia.

PS. Od wczoraj próbuje nadgonić wszystkie wpisy, ale przyznam że dałam sobie spokój po 150 stronie 😜
 
Hej dziewczyny. Czy Wy też maxie mdłości? Ja mam caly dzien i całą noc, zwariuję niedługo. Nie wymiotuję, coś do jedzenia w siebie wciskam, ale już mi się płakać chce przez te mdłosci w duecie z bolem glowy... Na 17:30 mam wizytę, a nie mam siły z wyra wstać. Dobrze że mam już dzieciaczki trochę odchowane bo nie wiem jakbym się nimi zajeła 😞
 
Hej dziewczyny. Czy Wy też maxie mdłości? Ja mam caly dzien i całą noc, zwariuję niedługo. Nie wymiotuję, coś do jedzenia w siebie wciskam, ale już mi się płakać chce przez te mdłosci w duecie z bolem glowy... Na 17:30 mam wizytę, a nie mam siły z wyra wstać. Dobrze że mam już dzieciaczki trochę odchowane bo nie wiem jakbym się nimi zajeła 😞
a w którym tygodniu jestes? U mnie na razie cisza, ale w sumie w pierwszej ciąży też wymiotowałam zaledwie 2 razy 🙈
 
reklama
Hej dziewczyny. Czy Wy też maxie mdłości? Ja mam caly dzien i całą noc, zwariuję niedługo. Nie wymiotuję, coś do jedzenia w siebie wciskam, ale już mi się płakać chce przez te mdłosci w duecie z bolem glowy... Na 17:30 mam wizytę, a nie mam siły z wyra wstać. Dobrze że mam już dzieciaczki trochę odchowane bo nie wiem jakbym się nimi zajeła 😞
U mnie to samo, choć odpukać dziś minimalnie lepiej, do tego czuje taki ucisk pod rzebrami ze złe się siedzi, leży
 
Do góry